De WeesperNieuws Triatlon: doorkomsttijden
Algemeen Triatlon
Dit zijn de tijden per onderdeel van de WeesperNieuws Triatlon 2013.
Menno Koolhaas (1995) uit Amstelveen is de winnaar van de WeesperNieuws Triatlon. De atleet kwam met een tijd van 1:43:45 over de finish op het Groote Plein.
Zwemmen
Deelnemer | Start | Plaats | Tijd | |
---|---|---|---|---|
1 | Menno Koolhaas | 1044 | Amstelveen | 12:29 |
2 | Tjardo Visser | 1113 | Almere | 13:20 |
3 | Omar Brons | 1004 | Almere | 13:39 |
4 | Martijn Boot | 1007 | Almere | 13:57 |
5 | Michael Cornelisz | 1073 | Almere | 14:00 |
6 | Frans van Heteren | 1008 | Aalsmeer | 14:11 |
7 | Marco Vernooij | 1009 | Enschede | 14:19 |
8 | Menno van der Meer | 1083 | Almere | 14:21 |
9 | Sandra Wassink-Hitzert | 1210 | Hoevelaken | 14:28 |
10 | Thomas Naasz | 1098 | Almere | 14:36 |
11 | Mitchell Huenders | 1040 | Almere | 14:44 |
12 | Chris Brands | 1002 | Hilversumse Meent | 14:58 |
13 | Steff Overmars | 1001 | Hilversum | 15:06 |
14 | Erik Landman | 1096 | Amsterdam | 15:11 |
15 | Barry Dooper | 1000 | Weesp | 15:20 |
16 | Michael Dirkzwager | 1106 | Assendelft | 15:22 |
17 | Ronald Warmerdam | 1440 | Weesp | 15:24 |
18 | Merijn Schuurman | 1114 | Almere | 15:28 |
19 | Jan van Heteren | 1045 | Aalsmeer | 15:29 |
20 | Martijn Putter | 1100 | Nigtevecht | 15:36 |
21 | Richard Metz | 1033 | Gendt | 15:45 |
22 | Mariska Winter | 1204 | Enschede | 15:47 |
23 | Frank Veltman | 1003 | Almere | 15:49 |
24 | Hylke Sietzema | 1093 | Aalsmeer | 15:49 |
25 | Bas Ranzijn | 1084 | Krommenie | 15:53 |
26 | Daniel Nagel | 1053 | Naarden | 16:00 |
27 | Pascal van Kassel | 1435 | Weesp | 16:01 |
28 | Frank de Graaf | 1432 | Weesp | 16:07 |
29 | Dick Vosmeer | 1094 | Naarden | 16:13 |
30 | Maryvonne van den Berg | 1205 | Almere | 16:15 |
31 | Bas Aalst | 1431 | Weesp | 16:22 |
32 | Maarten van den Bosch | 2430 | Weesp | 16:26 |
33 | Javier Barrero Gomez | 1057 | Frankfurt | 16:28 |
34 | Lieuwe Bos | 1068 | Amsterdam | 16:32 |
35 | Ruud van den Broek | 1034 | Loosdrecht | 16:36 |
36 | Michael Epskamp | 2020 | Amsterdam | 16:41 |
37 | Micha Peters | 1067 | Vinkeveen | 16:41 |
38 | Andries Koers | 1075 | Hilversum | 16:44 |
39 | Erik van der Voort | 2483 | Weesp | 16:45 |
40 | Arjen Soet | 1421 | Weesp | 16:49 |
41 | Renee de Graaf | 2605 | Weesp | 16:54 |
42 | Merijn de Jong | 1049 | Amsterdam | 16:56 |
43 | Robert Parinussa | 1403 | Weesp | 16:59 |
44 | Marc Schouten | 1427 | Weesp | 17:00 |
45 | Bjorn van der Neut | 1402 | Weesp | 17:00 |
46 | Marcel Caro | 1104 | Almere | 17:09 |
47 | Paula van der Pouw Kuiper | 1607 | Weesp | 17:15 |
48 | Arjan Wiskerke | 1035 | Nigtevecht | 17:15 |
49 | Daan Hagenstein | 1428 | Weesp | 17:19 |
50 | Jeroen Fakkeldij | 1025 | Leiden | 17:21 |
51 | Wilfred Frederiks | 1069 | Almere | 17:23 |
52 | Tim Tames | 2425 | Weesp | 17:27 |
53 | Jean-paul Jansen | 1462 | Weesp | 17:38 |
54 | Niels van de Griend | 1445 | Weesp | 17:39 |
55 | Jan Mens | 1022 | Lisse | 17:40 |
56 | Gert Brinkman | 1047 | Amsterdam | 17:53 |
57 | Robin Duijn | 1461 | Weesp | 17:53 |
58 | Bart-jan van Barneveld | 1441 | Weesp | 17:56 |
59 | Rob Berbers | 2040 | Bussum | 17:57 |
60 | Chris Borsch | 1474 | Weesp | 17:58 |
61 | Erik Bloklander | 1005 | Almere | 18:01 |
62 | Marianne Klijnstra | 2606 | Weesp | 18:09 |
63 | Jos Jansen | 1105 | 's-graveland | 18:13 |
64 | Bram Heikamp | 1101 | Muiden | 18:16 |
65 | Ger Kamstra | 1031 | Amsterdam | 18:17 |
66 | Jasper Versteeg | 1475 | Weesp | 18:19 |
67 | Bart Haas | 1477 | Weesp | 18:20 |
68 | Symon Kamstra | 1425 | Weesp | 18:20 |
69 | Patrick van Brakel | 2043 | Naarden | 18:20 |
70 | Cees Schep | 1463 | Weesp | 18:25 |
71 | Niek Slegt | 2465 | Weesp | 18:26 |
72 | Astrid Hendriks | 2225 | Naarden | 18:27 |
73 | Donald van Lier | 1026 | Naarden | 18:28 |
74 | Ricardo Scholten | 1424 | Weesp | 18:28 |
75 | Merel Verlinden | 1604 | Weesp | 18:29 |
76 | Carl Oudshoorn | 2019 | Bodegraven | 18:29 |
77 | Marion Tuin | 2205 | Groningen | 18:29 |
78 | Mark Springer | 1056 | Almere | 18:31 |
79 | Rene Moolhuizen | 2451 | Weesp | 18:36 |
80 | Jakko Mur | 1454 | Weesp | 18:44 |
81 | Sjoerd Haas | 1456 | Weesp | 18:45 |
82 | Thomas Donker | 2024 | Bussum | 18:47 |
83 | Marc Aubel | 1451 | Weesp | 18:48 |
84 | Michel Mulder | 2041 | Zwaag | 18:52 |
85 | Caroline Dorr | 2228 | Amsterdam | 18:52 |
86 | Tim Jacobs | 1453 | Weesp | 18:53 |
87 | Jean-Paul de Beer | 2026 | Amsterdam | 18:53 |
88 | Steven Bouman | 1087 | Almere | 18:54 |
89 | Marcel Schaper | 1041 | Nederhorst Den Berg | 18:55 |
90 | Vincent Beemsterboer | 1060 | Almere Poort | 18:56 |
91 | Jur van der Slikke | 2442 | Weesp | 18:56 |
92 | Hans de Groot | 1029 | Uithoorn | 18:57 |
93 | Patrick de Vries | 1052 | Hoofddorp | 18:57 |
94 | Marco de Boer | 1074 | Koog Aan De Zaan | 18:59 |
95 | Daan Jacobs | 1483 | Weesp | 19:00 |
96 | Rick van der Kroon | 1027 | Kudelstaart | 19:00 |
97 | Andre van der Wurff | 1443 | Weesp | 19:01 |
98 | Sietse-jan Sietzema | 1037 | Lelystad | 19:02 |
99 | Stijn Pielage | 2037 | Amsterdam | 19:02 |
100 | Fedor Exmann | 1058 | Haarlem | 19:03 |
101 | Lars Lok | 1438 | Weesp | 19:03 |
102 | Mark Klijs | 2093 | Hilversum | 19:05 |
103 | Sjoerd Bosma | 1442 | Weesp | 19:06 |
104 | Christie Veltman - Brouwer | 1209 | Almere | 19:06 |
105 | Fimme van der Brug | 1446 | Weesp | 19:07 |
106 | Dennis Wolthuis | 2022 | Ouderkerk Aan De Amstel | 19:08 |
107 | Robin van Horn | 1111 | Almere | 19:09 |
108 | Marcel Verweij | 2034 | Almere | 19:10 |
109 | Robert Bosma | 1110 | Amsterdam | 19:11 |
110 | Folkert de Haan | 1064 | Amsterdam | 19:12 |
111 | Rob Cornelisz | 1065 | Almere | 19:13 |
112 | Karel Seinen | 1448 | Weesp | 19:13 |
113 | Karel Schijvers | 1048 | Loenersloot | 19:28 |
114 | Kenneth Dirkzwager | 2005 | Huizen | 19:28 |
115 | Rob Mooijman | 1452 | Weesp | 19:28 |
116 | Ric Huting | 2095 | Amersfoort | 19:29 |
117 | Wilco van den Bosch | 1473 | Weesp | 19:34 |
118 | Remco Larooij | 1071 | Muiden | 19:37 |
119 | Jeroen van Zaalen | 2064 | Heemstede | 19:37 |
120 | Gunter Lok | 1490 | Weesp | 19:38 |
121 | Patrick Rietveld | 1070 | Bussum | 19:39 |
122 | Giuseppe Pasanisi | 2091 | Amstelveen | 19:39 |
123 | Astrid de Graaf | 1602 | Weesp | 19:44 |
124 | Mark Schram | 1072 | Abcoude | 19:45 |
125 | Eric Welp | 1080 | Hilversum | 19:46 |
126 | Margot Tijnagel | 1603 | Weesp | 19:47 |
127 | Arjan Petersen | 2077 | Amsterdam | 19:48 |
128 | Andries Bosma | 1447 | Weesp | 19:49 |
129 | Fred Schurink | 2003 | Rotterdam | 19:51 |
130 | Robby Garritsen | 1061 | Almere | 19:53 |
131 | Dirk van Hoek | 1423 | Weesp | 19:53 |
132 | Rob Weijers | 1439 | Weesp | 19:56 |
133 | Bert van Rossum | 1020 | Loenen Aan De Vecht | 19:58 |
134 | Jan Cees Visser | 1024 | Almere | 19:59 |
135 | Lia Reijnders | 2223 | Hilversum | 20:03 |
136 | Tibor Warga | 2437 | Weesp | 20:07 |
137 | Kristel Kooij | 2224 | Amsterdam | 20:07 |
138 | Eric Boisson | 2435 | Weesp | 20:08 |
139 | Robbert Sterk | 2479 | Weesp | 20:09 |
140 | Marc Vrijhoef | 1430 | Weesp | 20:10 |
141 | Lambert Morsink | 2414 | Weesp | 20:11 |
142 | Michel van Breugel | 2096 | Hilversum | 20:15 |
143 | Sander Geertsma | 1450 | Weesp | 20:18 |
144 | Thijs van Bon | 2058 | Amsterdam | 20:19 |
145 | Rik van Arnhem | 1472 | Weesp | 20:20 |
146 | Huug van Eijk | 2079 | Oostzaan | 20:21 |
147 | Frank van de Gender | 2448 | Weesp | 20:22 |
148 | Harm Alberts | 1055 | Harlingen | 20:23 |
149 | Leendert Wals | 1042 | Ilpendam | 20:24 |
150 | Ben Steenvoorden | 1021 | Kortenhoef | 20:26 |
151 | Niels Korver | 1097 | Nederhorst Den Berg | 20:32 |
152 | Eelco Olde | 2405 | Weesp | 20:32 |
153 | Martin Strube | 2075 | Hamburg | 20:33 |
154 | Marije van Oostveen | 1601 | Weesp | 20:33 |
155 | Marco Pluijm | 1436 | Weesp | 20:34 |
156 | Frank Mooij | 1109 | Loenen Aan De Vecht | 20:35 |
157 | Ruud van den Brink | 2065 | Bussum | 20:35 |
158 | Daan van de Gender | 2475 | Weesp | 20:37 |
159 | Coen Dijkman | 2421 | Weesp | 20:39 |
160 | Hakan Haddas | 1079 | Amsterdam | 20:40 |
161 | Mark Tucker | 2454 | Weesp | 20:46 |
162 | Johan Kroeze | 1449 | Weesp | 20:49 |
163 | Ming Cheung | 1032 | Amsterdam | 20:49 |
164 | Sander Waelepoel | 2464 | Weesp | 20:52 |
165 | Peter Krijnen | 1115 | Amsterdam | 20:55 |
166 | Dennis van Kooij | 2039 | Amsterdam | 20:55 |
167 | Deborah Schouten | 2618 | Weesp | 20:58 |
168 | Hans Pieren | 1023 | Hilversum | 21:00 |
169 | Hans Lekkerkerker | 1487 | Weesp | 21:00 |
170 | Mark Banning | 2047 | Amsterdam | 21:01 |
171 | Michiel van Hamersveld | 1039 | Naarden | 21:05 |
172 | Bernd Loffler | 2408 | Weesp | 21:05 |
173 | Simone Schipper | 2215 | Muiden | 21:06 |
174 | Robert Imming | 1051 | Uitgeest | 21:07 |
175 | Hijko Ligtermoet | 1085 | Hilversum | 21:09 |
176 | Reinier Nagel | 1036 | Amstelveen | 21:10 |
177 | Jan Klijn | 2105 | Hamburg | 21:12 |
178 | Auke de Vries | 1420 | Weesp | 21:13 |
179 | Jordy Snoeij | 1489 | Weesp | 21:14 |
180 | Roy Smeekes | 2416 | Weesp | 21:15 |
181 | Wim Gerrits | 2472 | Weesp | 21:17 |
182 | Folkert Holzmann | 1422 | Weesp | 21:18 |
183 | Joyce Gijzen | 2619 | Weesp | 21:18 |
184 | Bas van Os | 1038 | Haarlem | 21:19 |
185 | Annet Veldhuisen | 2612 | Weesp | 21:20 |
186 | Maarten Hoekstra | 1082 | Amsterdam | 21:22 |
187 | Andre Verheul | 2462 | Weesp | 21:24 |
188 | Joop Majoor | 2002 | Huizen | 21:28 |
189 | Mark Mulder | 1426 | Weesp | 21:28 |
190 | Magda Kesteloo | 2616 | Weesp | 21:31 |
191 | Arend-jan Bruins | 2097 | Amsterdam | 21:39 |
192 | Mike Mulder | 1478 | Weesp | 21:42 |
193 | Derwin Doornbos | 2481 | Weesp | 21:42 |
194 | Pim Beenken | 2419 | Weesp | 21:49 |
195 | Martin van Wijk | 1095 | Nederhorst Den Berg | 21:50 |
196 | Arnoud Gillissen | 2428 | Weesp | 21:52 |
197 | Erik van de Heisteeg | 2452 | Weesp | 21:56 |
198 | Wouter van der Ploeg | 2081 | Amsterdam | 22:00 |
199 | Peter van der Veen | 1466 | Weesp | 22:04 |
200 | Anthoinette Wallenburg | 1201 | Huizen | 22:08 |
201 | Gert-jan Beukers | 2424 | Weesp | 22:09 |
202 | Stefan Singstra | 1484 | Weesp | 22:09 |
203 | Karel Gijzen | 2478 | Weesp | 22:21 |
204 | Valerie Stam | 2608 | Weesp | 22:22 |
205 | Michiel Balk | 2099 | Muiden | 22:24 |
206 | Yvonne Schippers | 2601 | Weesp | 22:26 |
207 | Hans Van Solt | 2032 | Huizen | 22:27 |
208 | Dennis van Weelden | 1464 | Weesp | 22:33 |
209 | Harry Scholten | 1485 | Weesp | 22:33 |
210 | Sander Kerkhof | 2060 | Kortenhoef | 22:34 |
211 | Roland Galesloot | 2417 | Weesp | 22:35 |
212 | Dick de Vries | 2100 | Amsterdam | 22:40 |
213 | Didi te Gussinklo Ohmann | 2206 | Amsterdam | 22:43 |
214 | Anke van den Bergh | 2603 | Weesp | 22:47 |
215 | Merel Uiterwaal | 2226 | Heemskerk | 22:48 |
216 | Mario van Kooij | 2006 | Amsterdam | 22:50 |
217 | Peter Horn | 2072 | Almere | 22:51 |
218 | Janke Locht | 1605 | Weesp | 22:51 |
219 | Dennis Combee | 2480 | Weesp | 22:55 |
220 | Sebastian Gerkens | 2035 | Naarden | 22:57 |
221 | Marc Cortie | 2094 | Amsterdam | 22:58 |
222 | Johan Nagelhout | 2418 | Weesp | 22:59 |
223 | Glenn Kiljan | 2439 | Weesp | 23:04 |
224 | Gregor Sips | 2423 | Weesp | 23:07 |
225 | Vincent Maurice | 2085 | Amsterdam | 23:07 |
226 | Tjebbe Schalij | 2069 | Muiden | 23:09 |
227 | Martin Verkerk | 2444 | Weesp | 23:17 |
228 | Oscar Phielix | 1437 | Weesp | 23:25 |
229 | Tessa den Hartog | 1202 | Wageningen | 23:26 |
230 | Alex van Schaik | 2021 | Amsterdam Zuidoost | 23:27 |
231 | Angelique Rietveld | 2617 | Weesp | 23:29 |
232 | Joaquim Juez-larre | 2450 | Weesp | 23:47 |
233 | Yuri Schaap | 1030 | Heemskerk | 23:48 |
234 | Philip Gnodde | 2411 | Weesp | 23:48 |
235 | Martin Kroes | 2036 | Driemond | 23:49 |
236 | Bryan Jansen | 2014 | Amsterdam | 23:55 |
237 | Duncan Stutterheim | 1028 | Amsterdam | 23:57 |
238 | Frank Warnars | 1108 | Eexterveen | 23:58 |
239 | Robert Konert | 2460 | Weesp | 24:02 |
240 | Richard Verburg | 2453 | Weesp | 24:05 |
241 | Albert Boonstra | 2004 | Muiderberg | 24:09 |
242 | Nadine Kalff-veldhuizen | 2227 | Naarden | 24:12 |
243 | Martin van Leeuwen | 1482 | Weesp | 24:14 |
244 | Esther Putter | 2208 | Nigtevecht | 24:16 |
245 | Berend-Jan van Maanen | 2009 | Haarlem | 24:22 |
246 | Arno Engers | 1046 | Diemen | 24:24 |
247 | Pieter Reemers | 2008 | Ouderkerk Aan De Amstel | 24:24 |
248 | Carl Lens | 2083 | Bussum | 24:25 |
249 | Michel Pronk | 2438 | Weesp | 24:26 |
250 | Jan-pieter Varkevisser | 2463 | Weesp | 24:29 |
251 | John de Hollander | 2033 | Nederhorst Den Berg | 24:33 |
252 | Michel Leijenaar | 2406 | Weesp | 24:35 |
253 | Ellen Kok | 2609 | Weesp | 24:37 |
254 | Robin van Meurs | 2429 | Weesp | 24:38 |
255 | Mike Tan | 1054 | Zeist | 24:41 |
256 | Patrick van Rietschoten | 2482 | Weesp | 24:42 |
257 | Klaas Scheffer | 2067 | Almere | 24:46 |
258 | Marco Regter | 2054 | Amsterdam | 24:57 |
259 | Arne Nuijs | 1088 | Best | 25:04 |
260 | Geline Kottier | 2222 | Diemen | 25:05 |
261 | Machiel van Oostveen | 2027 | Amsterdam | 25:07 |
262 | Nico Vendelbos | 2016 | Naarden | 25:11 |
263 | Harry Bijl | 1479 | Weesp | 25:14 |
264 | Jan van der Manden | 2427 | Weesp | 25:18 |
265 | Leo Timmermans | 2440 | Weesp | 25:21 |
266 | Bert Wilms | 2457 | Weesp | 25:25 |
267 | Barry Rats | 2433 | Weesp | 25:26 |
268 | Bas van der Hoek | 2068 | Amsterdam | 25:27 |
269 | Marloes Wessel | 2210 | Amsterdam | 25:33 |
270 | Frans Nettekoven | 2084 | Amsterdam | 25:40 |
271 | Robrecht Stoekenbroek | 2007 | Amsterdam | 25:43 |
272 | Arnold de Kort | 2045 | Vleuten | 25:50 |
273 | Jan Scholten | 2469 | Weesp | 25:52 |
274 | Jordy Samson | 2410 | Weesp | 25:55 |
275 | Mark van der Vecht | 1086 | Amsterdam | 26:04 |
276 | Martin Westerveld | 2104 | Zutphen | 26:08 |
277 | Albert Hingstman | 2089 | Amsterdam | 26:14 |
278 | Arjan Weststrate | 1433 | Weesp | 26:19 |
279 | Louisette den Boer | 2611 | Weesp | 26:19 |
280 | Marieke Gerdes | 2620 | Weesp | 26:20 |
281 | Jesper de Groot | 2476 | Weesp | 26:22 |
282 | Wouter Koning | 2080 | Amsterdam | 26:23 |
283 | Bart Hazenberg | 2461 | Weesp | 26:24 |
284 | Mark van Loon | 2053 | Nigtevecht | 26:31 |
285 | Bert Vries | 2404 | Weesp | 26:31 |
286 | Bart Elderenbosch | 2459 | Weesp | 26:33 |
287 | Frank Barens | 2049 | Bussum | 26:36 |
288 | Peter Warta | 2028 | Nigtevecht | 26:41 |
289 | Werner Kroes | 2436 | Weesp | 26:44 |
290 | Jan de Weerdt | 2088 | Bussum | 26:49 |
291 | Maarten Groenewegen | 2017 | Hilversum | 26:58 |
292 | Jesper Van Rossum | 2441 | Weesp | 26:59 |
293 | Ruud Kaitjily | 2063 | Ankeveen | 27:10 |
294 | Rianne de Wildt | 2602 | Weesp | 27:12 |
295 | Maarten Keet | 2050 | Overveen | 27:16 |
296 | Adriaan Risseeuw | 2011 | Diemen | 27:18 |
297 | Tjebbe Harte | 2455 | Weesp | 27:20 |
298 | Hennie Toonen | 2402 | Weesp | 27:22 |
299 | Helene Hart-bakker | 2622 | Weesp | 27:31 |
300 | Guus Verweij | 2468 | Weesp | 27:33 |
301 | Rene Keet | 2082 | Overveen | 27:42 |
302 | Michel Marijnissen | 1471 | Weesp | 27:49 |
303 | Mary Langerak | 2202 | Hilversum | 28:01 |
304 | Rogier Wilms | 2055 | Bussum | 28:06 |
305 | Duco Letter | 2434 | Weesp | 28:13 |
306 | Pier Ehlhardt | 2038 | Amsterdam | 28:13 |
307 | Robbert-jan Bolte | 2407 | Weesp | 28:17 |
308 | Boris de Groot | 2042 | Huizen | 28:20 |
309 | Wilco van der Geest | 2057 | Bussum | 28:48 |
310 | Koen Koolstra | 2025 | Utrecht | 29:36 |
311 | Jos van Amerom | 2422 | Weesp | 29:44 |
312 | Rob Wessel | 2473 | Weesp | 29:50 |
313 | Dorus Pronk | 1458 | Weesp | 29:54 |
314 | Michiel Schaap | 2098 | Vlissingen | 29:59 |
315 | Theo den Haan | 2001 | Muiden | 31:32 |
316 | Jeroen Kamminga | 2409 | Weesp | 31:56 |
317 | Willem van Lindenberg | 2090 | Nigtevecht | 33:51 |
318 | Hawre Rahimi | 2412 | Weesp | 42:36 |
Caroline Berk | 2221 | Almere | ||
Jeroen Tas | 2102 | Aalsmeer | ||
Radmilo Soda | 1112 | Uithoorn | ||
Skender Djendoubi | 2401 | Weesp | ||
Manfred Postma | 2030 | Kranenburg-zyfflich | ||
Gea Doef Vd Weert | 2613 | Weesp | ||
Jeroen Schinkel | 1092 | Utrecht | ||
Hans Bosman | 2018 | Nigtevecht |
Fietsen
Deelnemer | Start | Plaats | Tijd | |
---|---|---|---|---|
1 | Mitchell Huenders | 1040 | Almere | 1:08:38 (5e ronde) |
2 | Menno Koolhaas | 1044 | Amstelveen | 1:09:07 (5e ronde) |
3 | Tjardo Visser | 1113 | Almere | 1:09:26 (5e ronde) |
4 | Marco Vernooij | 1009 | Enschede | 1:09:27 (5e ronde) |
5 | Omar Brons | 1004 | Almere | 1:09:28 (5e ronde) |
6 | Martijn Boot | 1007 | Almere | 1:09:29 (5e ronde) |
7 | Chris Brands | 1002 | Hilversumse Meent | 1:10:15 (5e ronde) |
8 | Barry Dooper | 1000 | Weesp | 1:11:10 (5e ronde) |
9 | Frans van Heteren | 1008 | Aalsmeer | 1:11:42 (5e ronde) |
10 | Thomas Naasz | 1098 | Almere | 1:12:14 (5e ronde) |
11 | Steff Overmars | 1001 | Hilversum | 1:12:17 (5e ronde) |
12 | Bas Ranzijn | 1084 | Krommenie | 1:12:31 (5e ronde) |
13 | Merijn Schuurman | 1114 | Almere | 1:12:32 (5e ronde) |
14 | Hylke Sietzema | 1093 | Aalsmeer | 1:12:32 (5e ronde) |
15 | Menno van der Meer | 1083 | Almere | 1:12:33 (5e ronde) |
16 | Frank Veltman | 1003 | Almere | 1:12:33 (5e ronde) |
17 | Daniel Nagel | 1053 | Naarden | 1:12:33 (5e ronde) |
18 | Ronald Warmerdam | 1440 | Weesp | 1:12:34 (5e ronde) |
19 | Robert Parinussa | 1403 | Weesp | 1:14:22 (5e ronde) |
20 | Bas Aalst | 1431 | Weesp | 1:14:22 (5e ronde) |
21 | Michael Dirkzwager | 1106 | Assendelft | 1:15:21 (5e ronde) |
22 | Frank de Graaf | 1432 | Weesp | 1:16:11 (5e ronde) |
23 | Arjen Soet | 1421 | Weesp | 1:16:11 (5e ronde) |
24 | Donald van Lier | 1026 | Naarden | 1:16:12 (5e ronde) |
25 | Javier Barrero Gomez | 1057 | Frankfurt | 1:16:12 (5e ronde) |
26 | Chris Borsch | 1474 | Weesp | 1:16:13 (5e ronde) |
27 | Bram Heikamp | 1101 | Muiden | 1:16:13 (5e ronde) |
28 | Bart-jan van Barneveld | 1441 | Weesp | 1:16:14 (5e ronde) |
29 | Marc Schouten | 1427 | Weesp | 1:16:15 (5e ronde) |
30 | Jeroen Fakkeldij | 1025 | Leiden | 1:16:15 (5e ronde) |
31 | Jan van Heteren | 1045 | Aalsmeer | 1:16:16 (5e ronde) |
32 | Michael Cornelisz | 1073 | Almere | 1:16:17 (5e ronde) |
33 | Merijn de Jong | 1049 | Amsterdam | 1:16:17 (5e ronde) |
34 | Gert Brinkman | 1047 | Amsterdam | 1:16:17 (5e ronde) |
35 | Dick Vosmeer | 1094 | Naarden | 1:16:18 (5e ronde) |
36 | Sandra Wassink-Hitzert | 1210 | Hoevelaken | 1:16:19 (5e ronde) |
37 | Ricardo Scholten | 1424 | Weesp | 1:16:39 (5e ronde) |
38 | Folkert Holzmann | 1422 | Weesp | 1:18:01 (5e ronde) |
39 | Andries Bosma | 1447 | Weesp | 1:18:03 (5e ronde) |
40 | Auke de Vries | 1420 | Weesp | 1:18:06 (5e ronde) |
41 | Erik van der Voort | 2483 | Weesp | 1:18:26 (5e ronde) |
42 | Daan Hagenstein | 1428 | Weesp | 1:18:37 (5e ronde) |
43 | Lieuwe Bos | 1068 | Amsterdam | 1:18:39 (5e ronde) |
44 | Sietse-jan Sietzema | 1037 | Lelystad | 1:18:43 (5e ronde) |
45 | Steven Bouman | 1087 | Almere | 1:18:44 (5e ronde) |
46 | Cees Schep | 1463 | Weesp | 1:18:44 (5e ronde) |
47 | Mark Springer | 1056 | Almere | 1:18:46 (5e ronde) |
48 | Marc Aubel | 1451 | Weesp | 1:18:48 (5e ronde) |
49 | Ger Kamstra | 1031 | Amsterdam | 1:18:48 (5e ronde) |
50 | Tim Jacobs | 1453 | Weesp | 1:18:49 (5e ronde) |
51 | Jos Jansen | 1105 | 's-graveland | 1:18:49 (5e ronde) |
52 | Daan Jacobs | 1483 | Weesp | 1:18:50 (5e ronde) |
53 | Hans de Groot | 1029 | Uithoorn | 1:18:50 (5e ronde) |
54 | Marcel Schaper | 1041 | Nederhorst Den Berg | 1:18:50 (5e ronde) |
55 | Andre van der Wurff | 1443 | Weesp | 1:18:52 (5e ronde) |
56 | Richard Metz | 1033 | Gendt | 1:19:14 (5e ronde) |
57 | Marcel Caro | 1104 | Almere | 1:19:35 (5e ronde) |
58 | Sjoerd Bosma | 1442 | Weesp | 1:19:37 (5e ronde) |
59 | Bjorn van der Neut | 1402 | Weesp | 1:20:32 (5e ronde) |
60 | Robin van Horn | 1111 | Almere | 1:20:46 (5e ronde) |
61 | Jean-paul Jansen | 1462 | Weesp | 1:20:47 (5e ronde) |
62 | Rob Cornelisz | 1065 | Almere | 1:20:48 (5e ronde) |
63 | Eric Welp | 1080 | Hilversum | 1:20:49 (5e ronde) |
64 | Remco Larooij | 1071 | Muiden | 1:20:49 (5e ronde) |
65 | Robert Bosma | 1110 | Amsterdam | 1:20:49 (5e ronde) |
66 | Gunter Lok | 1490 | Weesp | 1:20:50 (5e ronde) |
67 | Fedor Exmann | 1058 | Haarlem | 1:20:51 (5e ronde) |
68 | Wilfred Frederiks | 1069 | Almere | 1:20:51 (5e ronde) |
69 | Lars Lok | 1438 | Weesp | 1:20:51 (5e ronde) |
70 | Astrid de Graaf | 1602 | Weesp | 1:20:52 (5e ronde) |
71 | Paula van der Pouw Kuiper | 1607 | Weesp | 1:21:27 (5e ronde) |
72 | Mike Mulder | 1478 | Weesp | 1:21:37 (5e ronde) |
73 | Dennis Wolthuis | 2022 | Ouderkerk Aan De Amstel | 1:21:38 (5e ronde) |
74 | Folkert de Haan | 1064 | Amsterdam | 1:22:15 (5e ronde) |
75 | Jean-Paul de Beer | 2026 | Amsterdam | 1:22:25 (5e ronde) |
76 | Bart Haas | 1477 | Weesp | 1:22:30 (5e ronde) |
77 | Rick van der Kroon | 1027 | Kudelstaart | 1:22:30 (5e ronde) |
78 | Patrick de Vries | 1052 | Hoofddorp | 1:22:30 (5e ronde) |
79 | Symon Kamstra | 1425 | Weesp | 1:22:35 (5e ronde) |
80 | Jakko Mur | 1454 | Weesp | 1:22:42 (5e ronde) |
81 | Erik Bloklander | 1005 | Almere | 1:22:56 (5e ronde) |
82 | Michiel van Hamersveld | 1039 | Naarden | 1:23:06 (5e ronde) |
83 | Karel Seinen | 1448 | Weesp | 1:23:06 (5e ronde) |
84 | Marco de Boer | 1074 | Koog Aan De Zaan | 1:23:21 (5e ronde) |
85 | Reinier Nagel | 1036 | Amstelveen | 1:23:22 (5e ronde) |
86 | Robby Garritsen | 1061 | Almere | 1:23:22 (5e ronde) |
87 | Sander Geertsma | 1450 | Weesp | 1:23:26 (5e ronde) |
88 | Tim Tames | 2425 | Weesp | 1:23:32 (5e ronde) |
89 | Pascal van Kassel | 1435 | Weesp | 1:23:56 (5e ronde) |
90 | Marcel Verweij | 2034 | Almere | 1:23:57 (5e ronde) |
91 | Thomas Donker | 2024 | Bussum | 1:24:02 (5e ronde) |
92 | Mariska Winter | 1204 | Enschede | 1:24:05 (5e ronde) |
93 | Rik van Arnhem | 1472 | Weesp | 1:24:06 (5e ronde) |
94 | Frank Mooij | 1109 | Loenen Aan De Vecht | 1:24:06 (5e ronde) |
95 | Bas van Os | 1038 | Haarlem | 1:24:07 (5e ronde) |
96 | Martin van Wijk | 1095 | Nederhorst Den Berg | 1:24:07 (5e ronde) |
97 | Maarten Hoekstra | 1082 | Amsterdam | 1:24:07 (5e ronde) |
98 | Bert van Rossum | 1020 | Loenen Aan De Vecht | 1:24:07 (5e ronde) |
99 | Niels van de Griend | 1445 | Weesp | 1:24:08 (5e ronde) |
100 | Hijko Ligtermoet | 1085 | Hilversum | 1:24:08 (5e ronde) |
101 | Leendert Wals | 1042 | Ilpendam | 1:24:08 (5e ronde) |
102 | Hans Pieren | 1023 | Hilversum | 1:24:09 (5e ronde) |
103 | Harm Alberts | 1055 | Harlingen | 1:24:10 (5e ronde) |
104 | Hans Lekkerkerker | 1487 | Weesp | 1:24:12 (5e ronde) |
105 | Marco Pluijm | 1436 | Weesp | 1:24:13 (5e ronde) |
106 | Martijn Putter | 1100 | Nigtevecht | 1:24:13 (5e ronde) |
107 | Maryvonne van den Berg | 1205 | Almere | 1:24:14 (5e ronde) |
108 | Mark Schram | 1072 | Abcoude | 1:24:16 (5e ronde) |
109 | Merel Verlinden | 1604 | Weesp | 1:24:18 (5e ronde) |
110 | Mark van der Vecht | 1086 | Amsterdam | 1:24:22 (5e ronde) |
111 | Micha Peters | 1067 | Vinkeveen | 1:24:34 (5e ronde) |
112 | Rob Weijers | 1439 | Weesp | 1:24:37 (5e ronde) |
113 | Stijn Pielage | 2037 | Amsterdam | 1:25:09 (5e ronde) |
114 | Dirk van Hoek | 1423 | Weesp | 1:25:19 (5e ronde) |
115 | Fimme van der Brug | 1446 | Weesp | 1:25:19 (5e ronde) |
116 | Maarten van den Bosch | 2430 | Weesp | 1:25:20 (5e ronde) |
117 | Patrick Rietveld | 1070 | Bussum | 1:25:21 (5e ronde) |
118 | Vincent Beemsterboer | 1060 | Almere Poort | 1:25:21 (5e ronde) |
119 | Niels Korver | 1097 | Nederhorst Den Berg | 1:25:22 (5e ronde) |
120 | Wilco van den Bosch | 1473 | Weesp | 1:25:23 (5e ronde) |
121 | Arjan Petersen | 2077 | Amsterdam | 1:25:24 (5e ronde) |
122 | Eric Boisson | 2435 | Weesp | 1:25:24 (5e ronde) |
123 | Michael Epskamp | 2020 | Amsterdam | 1:25:26 (5e ronde) |
124 | Karel Schijvers | 1048 | Loenersloot | 1:25:45 (5e ronde) |
125 | Jan Klijn | 2105 | Hamburg | 1:25:48 (5e ronde) |
126 | Carl Lens | 2083 | Bussum | 1:25:49 (5e ronde) |
127 | Arnoud Gillissen | 2428 | Weesp | 1:25:53 (5e ronde) |
128 | Rene Moolhuizen | 2451 | Weesp | 1:25:57 (5e ronde) |
129 | Michel Mulder | 2041 | Zwaag | 1:25:59 (5e ronde) |
130 | Peter van der Veen | 1466 | Weesp | 1:26:16 (5e ronde) |
131 | Martin Kroes | 2036 | Driemond | 1:26:32 (5e ronde) |
132 | Peter Krijnen | 1115 | Amsterdam | 1:26:35 (5e ronde) |
133 | Robert Imming | 1051 | Uitgeest | 1:27:00 (5e ronde) |
134 | Coen Dijkman | 2421 | Weesp | 1:27:23 (5e ronde) |
135 | Fred Schurink | 2003 | Rotterdam | 1:27:29 (5e ronde) |
136 | Peter Horn | 2072 | Almere | 1:27:36 (5e ronde) |
137 | Sebastian Gerkens | 2035 | Naarden | 1:27:42 (5e ronde) |
138 | Tjebbe Schalij | 2069 | Muiden | 1:27:52 (5e ronde) |
139 | Renee de Graaf | 2605 | Weesp | 1:27:56 (5e ronde) |
140 | Kenneth Dirkzwager | 2005 | Huizen | 1:28:04 (5e ronde) |
141 | Patrick van Brakel | 2043 | Naarden | 1:28:07 (5e ronde) |
142 | Albert Boonstra | 2004 | Muiderberg | 1:28:11 (5e ronde) |
143 | Glenn Kiljan | 2439 | Weesp | 1:28:12 (5e ronde) |
144 | Wouter van der Ploeg | 2081 | Amsterdam | 1:28:12 (5e ronde) |
145 | Mark Banning | 2047 | Amsterdam | 1:28:13 (5e ronde) |
146 | Michel Pronk | 2438 | Weesp | 1:28:13 (5e ronde) |
147 | Robert Konert | 2460 | Weesp | 1:28:14 (5e ronde) |
148 | Robin van Meurs | 2429 | Weesp | 1:28:14 (5e ronde) |
149 | Ric Huting | 2095 | Amersfoort | 1:28:15 (5e ronde) |
150 | Thijs van Bon | 2058 | Amsterdam | 1:28:17 (5e ronde) |
151 | Sjoerd Haas | 1456 | Weesp | 1:28:19 (5e ronde) |
152 | Ben Steenvoorden | 1021 | Kortenhoef | 1:28:20 (5e ronde) |
153 | Sander Waelepoel | 2464 | Weesp | 1:28:32 (5e ronde) |
154 | Huug van Eijk | 2079 | Oostzaan | 1:28:32 (5e ronde) |
155 | Tibor Warga | 2437 | Weesp | 1:28:33 (5e ronde) |
156 | Robbert Sterk | 2479 | Weesp | 1:28:34 (5e ronde) |
157 | Jur van der Slikke | 2442 | Weesp | 1:28:37 (5e ronde) |
158 | Jeroen van Zaalen | 2064 | Heemstede | 1:28:38 (5e ronde) |
159 | Carl Oudshoorn | 2019 | Bodegraven | 1:28:38 (5e ronde) |
160 | Marc Vrijhoef | 1430 | Weesp | 1:28:39 (5e ronde) |
161 | Jan Cees Visser | 1024 | Almere | 1:28:39 (5e ronde) |
162 | Christie Veltman - Brouwer | 1209 | Almere | 1:28:41 (5e ronde) |
163 | Giuseppe Pasanisi | 2091 | Amstelveen | 1:29:01 (5e ronde) |
164 | Marion Tuin | 2205 | Groningen | 1:29:04 (5e ronde) |
165 | Caroline Dorr | 2228 | Amsterdam | 1:29:04 (5e ronde) |
166 | Harry Scholten | 1485 | Weesp | 1:29:08 (5e ronde) |
167 | Mark Mulder | 1426 | Weesp | 1:29:12 (5e ronde) |
168 | Niek Slegt | 2465 | Weesp | 1:29:18 (5e ronde) |
169 | Jeroen Tas | 2102 | Aalsmeer | 1:29:30 (5e ronde) |
170 | Jasper Versteeg | 1475 | Weesp | 1:29:34 (5e ronde) |
171 | Bart Elderenbosch | 2459 | Weesp | 1:29:37 (5e ronde) |
172 | Dennis Combee | 2480 | Weesp | 1:29:42 (5e ronde) |
173 | Mark Klijs | 2093 | Hilversum | 1:29:50 (5e ronde) |
174 | Michel van Breugel | 2096 | Hilversum | 1:29:53 (5e ronde) |
175 | Rob Berbers | 2040 | Bussum | 1:29:59 (5e ronde) |
176 | Martin Verkerk | 2444 | Weesp | 1:30:08 (5e ronde) |
177 | Roland Galesloot | 2417 | Weesp | 1:30:08 (5e ronde) |
178 | Johan Nagelhout | 2418 | Weesp | 1:30:21 (5e ronde) |
179 | Kristel Kooij | 2224 | Amsterdam | 1:30:31 (5e ronde) |
180 | Mark Tucker | 2454 | Weesp | 1:30:32 (5e ronde) |
181 | Caroline Berk | 2221 | Almere | 1:30:37 (5e ronde) |
182 | Karel Gijzen | 2478 | Weesp | 1:30:41 (5e ronde) |
183 | Manfred Postma | 2030 | Kranenburg-zyfflich | 1:30:46 (5e ronde) |
184 | Richard Verburg | 2453 | Weesp | 1:30:47 (5e ronde) |
185 | Dennis van Kooij | 2039 | Amsterdam | 1:30:54 (5e ronde) |
186 | Michel Leijenaar | 2406 | Weesp | 1:31:12 (5e ronde) |
187 | Dorus Pronk | 1458 | Weesp | 1:31:15 (5e ronde) |
188 | Eelco Olde | 2405 | Weesp | 1:31:17 (5e ronde) |
189 | Marije van Oostveen | 1601 | Weesp | 1:31:24 (5e ronde) |
190 | Dennis van Weelden | 1464 | Weesp | 1:31:26 (5e ronde) |
191 | Arjan Weststrate | 1433 | Weesp | 1:31:26 (5e ronde) |
192 | Deborah Schouten | 2618 | Weesp | 1:31:31 (5e ronde) |
193 | Oscar Phielix | 1437 | Weesp | 1:32:05 (5e ronde) |
194 | Hakan Haddas | 1079 | Amsterdam | 1:32:07 (5e ronde) |
195 | Lia Reijnders | 2223 | Hilversum | 1:32:24 (5e ronde) |
196 | Jan-pieter Varkevisser | 2463 | Weesp | 1:32:26 (5e ronde) |
197 | Anthoinette Wallenburg | 1201 | Huizen | 1:32:31 (5e ronde) |
198 | Margot Tijnagel | 1603 | Weesp | 1:32:32 (5e ronde) |
199 | Robin Duijn | 1461 | Weesp | 1:32:32 (5e ronde) |
200 | Lambert Morsink | 2414 | Weesp | 1:32:38 (5e ronde) |
201 | Ming Cheung | 1032 | Amsterdam | 1:32:49 (5e ronde) |
202 | Joop Majoor | 2002 | Huizen | 1:32:57 (5e ronde) |
203 | Martin Strube | 2075 | Hamburg | 1:33:14 (5e ronde) |
204 | Arend-jan Bruins | 2097 | Amsterdam | 1:33:22 (5e ronde) |
205 | Philip Gnodde | 2411 | Weesp | 1:33:28 (5e ronde) |
206 | Erik van de Heisteeg | 2452 | Weesp | 1:33:32 (5e ronde) |
207 | Mike Tan | 1054 | Zeist | 1:33:35 (5e ronde) |
208 | Bernd Loffler | 2408 | Weesp | 1:33:40 (5e ronde) |
209 | Andre Verheul | 2462 | Weesp | 1:33:40 (5e ronde) |
210 | Joyce Gijzen | 2619 | Weesp | 1:33:49 (5e ronde) |
211 | Gert-jan Beukers | 2424 | Weesp | 1:33:58 (5e ronde) |
212 | Harry Bijl | 1479 | Weesp | 1:34:20 (5e ronde) |
213 | Astrid Hendriks | 2225 | Naarden | 1:34:20 (5e ronde) |
214 | Sander Kerkhof | 2060 | Kortenhoef | 1:34:25 (5e ronde) |
215 | Marianne Klijnstra | 2606 | Weesp | 1:34:26 (5e ronde) |
216 | Frank van de Gender | 2448 | Weesp | 1:34:33 (5e ronde) |
217 | Daan van de Gender | 2475 | Weesp | 1:34:35 (5e ronde) |
218 | Gregor Sips | 2423 | Weesp | 1:34:36 (5e ronde) |
219 | Janke Locht | 1605 | Weesp | 1:34:37 (5e ronde) |
220 | John de Hollander | 2033 | Nederhorst Den Berg | 1:34:37 (5e ronde) |
221 | Annet Veldhuisen | 2612 | Weesp | 1:34:42 (5e ronde) |
222 | Wim Gerrits | 2472 | Weesp | 1:34:42 (5e ronde) |
223 | Werner Kroes | 2436 | Weesp | 1:34:42 (5e ronde) |
224 | Frank Warnars | 1108 | Eexterveen | 1:35:03 (5e ronde) |
225 | Jordy Snoeij | 1489 | Weesp | 1:35:04 (5e ronde) |
226 | Berend-Jan van Maanen | 2009 | Haarlem | 1:35:24 (5e ronde) |
227 | Arnold de Kort | 2045 | Vleuten | 1:35:25 (5e ronde) |
228 | Jan van der Manden | 2427 | Weesp | 1:35:34 (5e ronde) |
229 | Robrecht Stoekenbroek | 2007 | Amsterdam | 1:35:37 (5e ronde) |
230 | Marc Cortie | 2094 | Amsterdam | 1:35:38 (5e ronde) |
231 | Maarten Keet | 2050 | Overveen | 1:35:40 (5e ronde) |
232 | Jesper de Groot | 2476 | Weesp | 1:36:16 (5e ronde) |
233 | Arno Engers | 1046 | Diemen | 1:36:16 (5e ronde) |
234 | Bart Hazenberg | 2461 | Weesp | 1:36:17 (5e ronde) |
235 | Jordy Samson | 2410 | Weesp | 1:36:21 (5e ronde) |
236 | Yuri Schaap | 1030 | Heemskerk | 1:36:24 (5e ronde) |
237 | Klaas Scheffer | 2067 | Almere | 1:36:25 (5e ronde) |
238 | Pim Beenken | 2419 | Weesp | 1:36:25 (5e ronde) |
239 | Machiel van Oostveen | 2027 | Amsterdam | 1:36:31 (5e ronde) |
240 | Albert Hingstman | 2089 | Amsterdam | 1:36:40 (5e ronde) |
241 | Stefan Singstra | 1484 | Weesp | 1:36:40 (5e ronde) |
242 | Michiel Balk | 2099 | Muiden | 1:36:51 (5e ronde) |
243 | Dick de Vries | 2100 | Amsterdam | 1:36:54 (5e ronde) |
244 | Mario van Kooij | 2006 | Amsterdam | 1:36:58 (5e ronde) |
245 | Wouter Koning | 2080 | Amsterdam | 1:36:59 (5e ronde) |
246 | Pieter Reemers | 2008 | Ouderkerk Aan De Amstel | 1:37:01 (5e ronde) |
247 | Magda Kesteloo | 2616 | Weesp | 1:37:16 (5e ronde) |
248 | Didi te Gussinklo Ohmann | 2206 | Amsterdam | 1:37:29 (5e ronde) |
249 | Rogier Wilms | 2055 | Bussum | 1:37:33 (5e ronde) |
250 | Hans Van Solt | 2032 | Huizen | 1:37:47 (5e ronde) |
251 | Frank Barens | 2049 | Bussum | 1:37:57 (5e ronde) |
252 | Rob Mooijman | 1452 | Weesp | 1:38:00 (5e ronde) |
253 | Angelique Rietveld | 2617 | Weesp | 1:38:08 (5e ronde) |
254 | Bert Wilms | 2457 | Weesp | 1:38:09 (5e ronde) |
255 | Nico Vendelbos | 2016 | Naarden | 1:38:10 (5e ronde) |
256 | Leo Timmermans | 2440 | Weesp | 1:38:11 (5e ronde) |
257 | Barry Rats | 2433 | Weesp | 1:38:15 (5e ronde) |
258 | Merel Uiterwaal | 2226 | Heemskerk | 1:38:16 (5e ronde) |
259 | Rob Wessel | 2473 | Weesp | 1:38:34 (5e ronde) |
260 | Boris de Groot | 2042 | Huizen | 1:38:38 (5e ronde) |
261 | Bas van der Hoek | 2068 | Amsterdam | 1:38:46 (5e ronde) |
262 | Tessa den Hartog | 1202 | Wageningen | 1:39:02 (5e ronde) |
263 | Bryan Jansen | 2014 | Amsterdam | 1:39:04 (5e ronde) |
264 | Patrick van Rietschoten | 2482 | Weesp | 1:39:14 (5e ronde) |
265 | Simone Schipper | 2215 | Muiden | 1:39:28 (5e ronde) |
266 | Jan de Weerdt | 2088 | Bussum | 1:39:38 (5e ronde) |
267 | Martin Westerveld | 2104 | Zutphen | 1:40:09 (5e ronde) |
268 | Marloes Wessel | 2210 | Amsterdam | 1:40:10 (5e ronde) |
269 | Anke van den Bergh | 2603 | Weesp | 1:40:25 (5e ronde) |
270 | Valerie Stam | 2608 | Weesp | 1:40:25 (5e ronde) |
271 | Yvonne Schippers | 2601 | Weesp | 1:40:26 (5e ronde) |
272 | Derwin Doornbos | 2481 | Weesp | 1:40:43 (5e ronde) |
273 | Louisette den Boer | 2611 | Weesp | 1:40:49 (5e ronde) |
274 | Mark van Loon | 2053 | Nigtevecht | 1:40:52 (5e ronde) |
275 | Adriaan Risseeuw | 2011 | Diemen | 1:40:58 (5e ronde) |
276 | Wilco van der Geest | 2057 | Bussum | 1:41:14 (5e ronde) |
277 | Peter Warta | 2028 | Nigtevecht | 1:41:18 (5e ronde) |
278 | Helene Hart-bakker | 2622 | Weesp | 1:41:35 (5e ronde) |
279 | Bert Vries | 2404 | Weesp | 1:41:59 (5e ronde) |
280 | Maarten Groenewegen | 2017 | Hilversum | 1:42:25 (5e ronde) |
281 | Rene Keet | 2082 | Overveen | 1:42:29 (5e ronde) |
282 | Rianne de Wildt | 2602 | Weesp | 1:42:31 (5e ronde) |
283 | Tjebbe Harte | 2455 | Weesp | 1:42:40 (5e ronde) |
284 | Jesper Van Rossum | 2441 | Weesp | 1:42:59 (5e ronde) |
285 | Alex van Schaik | 2021 | Amsterdam Zuidoost | 1:43:04 (5e ronde) |
286 | Frans Nettekoven | 2084 | Amsterdam | 1:43:11 (5e ronde) |
287 | Koen Koolstra | 2025 | Utrecht | 1:43:24 (5e ronde) |
288 | Willem van Lindenberg | 2090 | Nigtevecht | 1:43:54 (5e ronde) |
289 | Michiel Schaap | 2098 | Vlissingen | 1:43:55 (5e ronde) |
290 | Robbert-jan Bolte | 2407 | Weesp | 1:43:59 (5e ronde) |
291 | Ellen Kok | 2609 | Weesp | 1:44:21 (5e ronde) |
292 | Duco Letter | 2434 | Weesp | 1:44:30 (5e ronde) |
293 | Joaquim Juez-larre | 2450 | Weesp | 1:44:35 (5e ronde) |
294 | Guus Verweij | 2468 | Weesp | 1:44:39 (5e ronde) |
295 | Ruud Kaitjily | 2063 | Ankeveen | 1:45:58 (5e ronde) |
296 | Jan Scholten | 2469 | Weesp | 1:46:28 (5e ronde) |
297 | Theo den Haan | 2001 | Muiden | 1:47:08 (5e ronde) |
298 | Nadine Kalff-veldhuizen | 2227 | Naarden | 1:47:18 (5e ronde) |
299 | Hennie Toonen | 2402 | Weesp | 1:47:21 (5e ronde) |
300 | Mary Langerak | 2202 | Hilversum | 1:48:32 (5e ronde) |
301 | Pier Ehlhardt | 2038 | Amsterdam | 1:48:42 (5e ronde) |
302 | Esther Putter | 2208 | Nigtevecht | 1:51:23 (5e ronde) |
303 | Jos van Amerom | 2422 | Weesp | 1:53:11 (5e ronde) |
304 | Jeroen Kamminga | 2409 | Weesp | 1:54:19 (5e ronde) |
305 | Roy Smeekes | 2416 | Weesp | 1:54:46 (5e ronde) |
306 | Andries Koers | 1075 | Hilversum | 1:02:57 (4e ronde) |
307 | Ruud van den Brink | 2065 | Bussum | 1:12:35 (4e ronde) |
308 | Erik Landman | 1096 | Amsterdam | 1:15:23 (4e ronde) |
309 | Ruud van den Broek | 1034 | Loosdrecht | 1:16:19 (4e ronde) |
310 | Jan Mens | 1022 | Lisse | 1:19:13 (4e ronde) |
311 | Duncan Stutterheim | 1028 | Amsterdam | 1:22:19 (4e ronde) |
312 | Martin van Leeuwen | 1482 | Weesp | 1:25:22 (4e ronde) |
313 | Geline Kottier | 2222 | Diemen | 1:30:15 (4e ronde) |
314 | Marco Regter | 2054 | Amsterdam | 1:35:41 (4e ronde) |
315 | Vincent Maurice | 2085 | Amsterdam | 1:38:05 (4e ronde) |
316 | Hawre Rahimi | 2412 | Weesp | 1:53:49 (4e ronde) |
317 | Arne Nuijs | 1088 | Best | 1:24:45 (3e ronde) |
318 | Marieke Gerdes | 2620 | Weesp | 1:26:06 (3e ronde) |
319 | Johan Kroeze | 1449 | Weesp | 1:26:56 (3e ronde) |
320 | Michel Marijnissen | 1471 | Weesp | 41:21 (1e ronde) |
321 | Arjan Wiskerke | 1035 | Nigtevecht | 56:26 (1e ronde) |
Radmilo Soda | 1112 | Uithoorn | (1e ronde) | |
Skender Djendoubi | 2401 | Weesp | (1e ronde) | |
Gea Doef Vd Weert | 2613 | Weesp | (1e ronde) | |
Jeroen Schinkel | 1092 | Utrecht | (1e ronde) | |
Hans Bosman | 2018 | Nigtevecht | (1e ronde) |
Lopen
Deelnemer | Start | Plaats | Tijd | |
---|---|---|---|---|
1 | Menno Koolhaas | 1044 | Amstelveen | 1:43:45 Finish |
2 | Tjardo Visser | 1113 | Almere | 1:45:26 Finish |
3 | Martijn Boot | 1007 | Almere | 1:45:31 Finish |
4 | Marco Vernooij | 1009 | Enschede | 1:45:47 Finish |
5 | Barry Dooper | 1000 | Weesp | 1:47:17 Finish |
6 | Omar Brons | 1004 | Almere | 1:47:46 Finish |
7 | Mitchell Huenders | 1040 | Almere | 1:48:05 Finish |
8 | Chris Brands | 1002 | Hilversumse Meent | 1:48:43 Finish |
9 | Steff Overmars | 1001 | Hilversum | 1:49:19 Finish |
10 | Frans van Heteren | 1008 | Aalsmeer | 1:50:08 Finish |
11 | Thomas Naasz | 1098 | Almere | 1:50:17 Finish |
12 | Merijn Schuurman | 1114 | Almere | 1:50:40 Finish |
13 | Menno van der Meer | 1083 | Almere | 1:50:55 Finish |
14 | Frank Veltman | 1003 | Almere | 1:50:57 Finish |
15 | Robert Parinussa | 1403 | Weesp | 1:51:19 Finish |
16 | Bas Ranzijn | 1084 | Krommenie | 1:51:54 Finish |
17 | Andries Koers | 1075 | Hilversum | 1:51:59 Finish |
18 | Daniel Nagel | 1053 | Naarden | 1:52:24 Finish |
19 | Hylke Sietzema | 1093 | Aalsmeer | 1:53:52 Finish |
20 | Frank de Graaf | 1432 | Weesp | 1:54:13 Finish |
21 | Donald van Lier | 1026 | Naarden | 1:55:18 Finish |
22 | Michael Cornelisz | 1073 | Almere | 1:55:23 Finish |
23 | Marc Schouten | 1427 | Weesp | 1:55:27 Finish |
24 | Ronald Warmerdam | 1440 | Weesp | 1:55:33 Finish |
25 | Javier Barrero Gomez | 1057 | Frankfurt | 1:55:40 Finish |
26 | Sandra Wassink-Hitzert | 1210 | Hoevelaken | 1:56:26 Finish |
27 | Ricardo Scholten | 1424 | Weesp | 1:56:33 Finish |
28 | Tim Jacobs | 1453 | Weesp | 1:56:52 Finish |
29 | Bart-jan van Barneveld | 1441 | Weesp | 1:56:57 Finish |
30 | Daan Jacobs | 1483 | Weesp | 1:57:05 Finish |
31 | Michael Dirkzwager | 1106 | Assendelft | 1:57:57 Finish |
32 | Chris Borsch | 1474 | Weesp | 1:58:12 Finish |
33 | Lieuwe Bos | 1068 | Amsterdam | 1:58:57 Finish |
34 | Ruud van den Broek | 1034 | Loosdrecht | 1:59:15 Finish |
35 | Erik Landman | 1096 | Amsterdam | 1:59:29 Finish |
36 | Jan van Heteren | 1045 | Aalsmeer | 1:59:33 Finish |
37 | Bjorn van der Neut | 1402 | Weesp | 1:59:58 Finish |
38 | Arjen Soet | 1421 | Weesp | 2:00:09 Finish |
39 | Steven Bouman | 1087 | Almere | 2:00:09 Finish |
40 | Merijn de Jong | 1049 | Amsterdam | 2:00:17 Finish |
41 | Marc Aubel | 1451 | Weesp | 2:00:30 Finish |
42 | Bram Heikamp | 1101 | Muiden | 2:00:51 Finish |
43 | Jeroen Fakkeldij | 1025 | Leiden | 2:01:27 Finish |
44 | Erik van der Voort | 2483 | Weesp | 2:01:38 Finish |
45 | Cees Schep | 1463 | Weesp | 2:02:22 Finish |
46 | Reinier Nagel | 1036 | Amstelveen | 2:02:25 Finish |
47 | Richard Metz | 1033 | Gendt | 2:03:53 Finish |
48 | Ger Kamstra | 1031 | Amsterdam | 2:04:01 Finish |
49 | Auke de Vries | 1420 | Weesp | 2:04:02 Finish |
50 | Dick Vosmeer | 1094 | Naarden | 2:04:18 Finish |
51 | Rob Cornelisz | 1065 | Almere | 2:04:25 Finish |
52 | Mark Springer | 1056 | Almere | 2:04:33 Finish |
53 | Marcel Caro | 1104 | Almere | 2:04:52 Finish |
54 | Bart Haas | 1477 | Weesp | 2:04:54 Finish |
55 | Fedor Exmann | 1058 | Haarlem | 2:05:02 Finish |
56 | Hans de Groot | 1029 | Uithoorn | 2:05:02 Finish |
57 | Folkert Holzmann | 1422 | Weesp | 2:05:18 Finish |
58 | Andre van der Wurff | 1443 | Weesp | 2:05:27 Finish |
59 | Folkert de Haan | 1064 | Amsterdam | 2:05:28 Finish |
60 | Wilfred Frederiks | 1069 | Almere | 2:05:45 Finish |
61 | Marcel Schaper | 1041 | Nederhorst Den Berg | 2:05:47 Finish |
62 | Mike Mulder | 1478 | Weesp | 2:05:56 Finish |
63 | Robin van Horn | 1111 | Almere | 2:05:56 Finish |
64 | Sietse-jan Sietzema | 1037 | Lelystad | 2:06:03 Finish |
65 | Gert Brinkman | 1047 | Amsterdam | 2:06:30 Finish |
66 | Dennis Wolthuis | 2022 | Ouderkerk Aan De Amstel | 2:06:47 Finish |
67 | Daan Hagenstein | 1428 | Weesp | 2:06:58 Finish |
68 | Lars Lok | 1438 | Weesp | 2:07:04 Finish |
69 | Michael Epskamp | 2020 | Amsterdam | 2:07:04 Finish |
70 | Erik Bloklander | 1005 | Almere | 2:07:09 Finish |
71 | Jan Mens | 1022 | Lisse | 2:07:10 Finish |
72 | Mark van der Vecht | 1086 | Amsterdam | 2:07:11 Finish |
73 | Bas van Os | 1038 | Haarlem | 2:07:11 Finish |
74 | Robby Garritsen | 1061 | Almere | 2:07:23 Finish |
75 | Eric Welp | 1080 | Hilversum | 2:07:39 Finish |
76 | Rik van Arnhem | 1472 | Weesp | 2:07:53 Finish |
77 | Rick van der Kroon | 1027 | Kudelstaart | 2:08:21 Finish |
78 | Jean-Paul de Beer | 2026 | Amsterdam | 2:08:23 Finish |
79 | Marcel Verweij | 2034 | Almere | 2:08:40 Finish |
80 | Remco Larooij | 1071 | Muiden | 2:08:41 Finish |
81 | Rob Weijers | 1439 | Weesp | 2:09:01 Finish |
82 | Patrick de Vries | 1052 | Hoofddorp | 2:09:02 Finish |
83 | Sjoerd Bosma | 1442 | Weesp | 2:09:10 Finish |
84 | Joaquim Juez-larre | 2450 | Weesp | 2:09:24 Finish |
85 | Marco Pluijm | 1436 | Weesp | 2:09:50 Finish |
86 | Wilco van den Bosch | 1473 | Weesp | 2:09:51 Finish |
87 | Paula van der Pouw Kuiper | 1607 | Weesp | 2:09:51 Finish |
88 | Jakko Mur | 1454 | Weesp | 2:09:55 Finish |
89 | Robert Bosma | 1110 | Amsterdam | 2:09:57 Finish |
90 | Gunter Lok | 1490 | Weesp | 2:10:03 Finish |
91 | Frank Mooij | 1109 | Loenen Aan De Vecht | 2:10:06 Finish |
92 | Dirk van Hoek | 1423 | Weesp | 2:10:15 Finish |
93 | Micha Peters | 1067 | Vinkeveen | 2:10:17 Finish |
94 | Astrid de Graaf | 1602 | Weesp | 2:10:18 Finish |
95 | Michiel van Hamersveld | 1039 | Naarden | 2:10:26 Finish |
96 | Symon Kamstra | 1425 | Weesp | 2:10:30 Finish |
97 | Harm Alberts | 1055 | Harlingen | 2:10:32 Finish |
98 | Peter van der Veen | 1466 | Weesp | 2:10:49 Finish |
99 | Jan Klijn | 2105 | Hamburg | 2:11:24 Finish |
100 | Patrick Rietveld | 1070 | Bussum | 2:11:43 Finish |
101 | Stijn Pielage | 2037 | Amsterdam | 2:12:04 Finish |
102 | Jos Jansen | 1105 | 's-graveland | 2:12:09 Finish |
103 | Rene Moolhuizen | 2451 | Weesp | 2:12:27 Finish |
104 | Martin van Wijk | 1095 | Nederhorst Den Berg | 2:12:30 Finish |
105 | Marco de Boer | 1074 | Koog Aan De Zaan | 2:12:57 Finish |
106 | Arjan Petersen | 2077 | Amsterdam | 2:13:09 Finish |
107 | Carl Lens | 2083 | Bussum | 2:13:10 Finish |
108 | Niels van de Griend | 1445 | Weesp | 2:13:23 Finish |
109 | Hijko Ligtermoet | 1085 | Hilversum | 2:13:31 Finish |
110 | Jean-paul Jansen | 1462 | Weesp | 2:13:48 Finish |
111 | Pascal van Kassel | 1435 | Weesp | 2:13:51 Finish |
112 | Arne Nuijs | 1088 | Best | 2:13:55 Finish |
113 | Mark Banning | 2047 | Amsterdam | 2:13:56 Finish |
114 | Eric Boisson | 2435 | Weesp | 2:14:19 Finish |
115 | Maarten Hoekstra | 1082 | Amsterdam | 2:14:21 Finish |
116 | Ric Huting | 2095 | Amersfoort | 2:14:31 Finish |
117 | Merel Verlinden | 1604 | Weesp | 2:14:35 Finish |
118 | Hans Pieren | 1023 | Hilversum | 2:14:41 Finish |
119 | Peter Krijnen | 1115 | Amsterdam | 2:14:44 Finish |
120 | Tim Tames | 2425 | Weesp | 2:14:59 Finish |
121 | Leendert Wals | 1042 | Ilpendam | 2:15:13 Finish |
122 | Peter Horn | 2072 | Almere | 2:15:21 Finish |
123 | Arnoud Gillissen | 2428 | Weesp | 2:15:27 Finish |
124 | Michel Leijenaar | 2406 | Weesp | 2:15:51 Finish |
125 | Renee de Graaf | 2605 | Weesp | 2:16:00 Finish |
126 | Arjan Wiskerke | 1035 | Nigtevecht | 2:16:01 Finish |
127 | Mark Klijs | 2093 | Hilversum | 2:16:12 Finish |
128 | Robert Imming | 1051 | Uitgeest | 2:16:21 Finish |
129 | Martin Kroes | 2036 | Driemond | 2:16:30 Finish |
130 | Maarten van den Bosch | 2430 | Weesp | 2:16:31 Finish |
131 | Sander Geertsma | 1450 | Weesp | 2:16:34 Finish |
132 | Marc Vrijhoef | 1430 | Weesp | 2:17:00 Finish |
133 | Martin Verkerk | 2444 | Weesp | 2:17:04 Finish |
134 | Coen Dijkman | 2421 | Weesp | 2:17:06 Finish |
135 | Dorus Pronk | 1458 | Weesp | 2:17:10 Finish |
136 | Ruud van den Brink | 2065 | Bussum | 2:17:15 Finish |
137 | Karel Seinen | 1448 | Weesp | 2:17:18 Finish |
138 | Tjebbe Schalij | 2069 | Muiden | 2:17:25 Finish |
139 | Michel Mulder | 2041 | Zwaag | 2:17:35 Finish |
140 | Caroline Berk | 2221 | Almere | 2:17:45 Finish |
141 | Vincent Beemsterboer | 1060 | Almere Poort | 2:17:48 Finish |
142 | Fred Schurink | 2003 | Rotterdam | 2:17:54 Finish |
143 | Deborah Schouten | 2618 | Weesp | 2:17:57 Finish |
144 | Harry Bijl | 1479 | Weesp | 2:18:22 Finish |
145 | Bert van Rossum | 1020 | Loenen Aan De Vecht | 2:18:40 Finish |
146 | Martijn Putter | 1100 | Nigtevecht | 2:18:41 Finish |
147 | Giuseppe Pasanisi | 2091 | Amstelveen | 2:18:44 Finish |
148 | Dennis van Kooij | 2039 | Amsterdam | 2:18:49 Finish |
149 | Thomas Donker | 2024 | Bussum | 2:18:50 Finish |
150 | Tibor Warga | 2437 | Weesp | 2:18:51 Finish |
151 | Michel van Breugel | 2096 | Hilversum | 2:18:53 Finish |
152 | Jeroen van Zaalen | 2064 | Heemstede | 2:18:59 Finish |
153 | Jeroen Tas | 2102 | Aalsmeer | 2:19:02 Finish |
154 | Johan Nagelhout | 2418 | Weesp | 2:19:07 Finish |
155 | Jur van der Slikke | 2442 | Weesp | 2:19:09 Finish |
156 | Martin van Leeuwen | 1482 | Weesp | 2:19:24 Finish |
157 | Radmilo Soda | 1112 | Uithoorn | 2:19:30 Finish |
158 | Hakan Haddas | 1079 | Amsterdam | 2:19:37 Finish |
159 | Duncan Stutterheim | 1028 | Amsterdam | 2:19:38 Finish |
160 | Maryvonne van den Berg | 1205 | Almere | 2:19:56 Finish |
161 | Christie Veltman - Brouwer | 1209 | Almere | 2:19:56 Finish |
162 | Mark Tucker | 2454 | Weesp | 2:19:58 Finish |
163 | Carl Oudshoorn | 2019 | Bodegraven | 2:20:00 Finish |
164 | Marion Tuin | 2205 | Groningen | 2:20:05 Finish |
165 | Michel Marijnissen | 1471 | Weesp | 2:20:11 Finish |
166 | Mark Schram | 1072 | Abcoude | 2:20:12 Finish |
167 | Niels Korver | 1097 | Nederhorst Den Berg | 2:20:13 Finish |
168 | Thijs van Bon | 2058 | Amsterdam | 2:20:23 Finish |
169 | Michel Pronk | 2438 | Weesp | 2:20:23 Finish |
170 | Skender Djendoubi | 2401 | Weesp | 2:20:40 Finish |
171 | Roland Galesloot | 2417 | Weesp | 2:20:48 Finish |
172 | Sander Waelepoel | 2464 | Weesp | 2:21:05 Finish |
173 | Oscar Phielix | 1437 | Weesp | 2:21:20 Finish |
174 | Robert Konert | 2460 | Weesp | 2:21:28 Finish |
175 | Gregor Sips | 2423 | Weesp | 2:21:36 Finish |
176 | Huug van Eijk | 2079 | Oostzaan | 2:21:41 Finish |
177 | Albert Boonstra | 2004 | Muiderberg | 2:21:44 Finish |
178 | Dennis Combee | 2480 | Weesp | 2:21:49 Finish |
179 | Karel Schijvers | 1048 | Loenersloot | 2:21:49 Finish |
180 | Johan Kroeze | 1449 | Weesp | 2:21:59 Finish |
181 | Mario van Kooij | 2006 | Amsterdam | 2:22:02 Finish |
182 | Berend-Jan van Maanen | 2009 | Haarlem | 2:22:41 Finish |
183 | Jesper de Groot | 2476 | Weesp | 2:22:47 Finish |
184 | Dennis van Weelden | 1464 | Weesp | 2:23:06 Finish |
185 | Sjoerd Haas | 1456 | Weesp | 2:23:14 Finish |
186 | Joop Majoor | 2002 | Huizen | 2:23:16 Finish |
187 | Harry Scholten | 1485 | Weesp | 2:23:22 Finish |
188 | Robin van Meurs | 2429 | Weesp | 2:23:25 Finish |
189 | Ben Steenvoorden | 1021 | Kortenhoef | 2:23:27 Finish |
190 | Robbert Sterk | 2479 | Weesp | 2:23:36 Finish |
191 | Mark Mulder | 1426 | Weesp | 2:23:42 Finish |
192 | Bart Elderenbosch | 2459 | Weesp | 2:23:49 Finish |
193 | Ming Cheung | 1032 | Amsterdam | 2:24:10 Finish |
194 | Arno Engers | 1046 | Diemen | 2:24:12 Finish |
195 | Kristel Kooij | 2224 | Amsterdam | 2:24:20 Finish |
196 | Yuri Schaap | 1030 | Heemskerk | 2:24:20 Finish |
197 | Philip Gnodde | 2411 | Weesp | 2:24:31 Finish |
198 | Sebastian Gerkens | 2035 | Naarden | 2:24:45 Finish |
199 | Arjan Weststrate | 1433 | Weesp | 2:24:57 Finish |
200 | Gert-jan Beukers | 2424 | Weesp | 2:25:00 Finish |
201 | Merel Uiterwaal | 2226 | Heemskerk | 2:25:04 Finish |
202 | Jan-pieter Varkevisser | 2463 | Weesp | 2:25:10 Finish |
203 | Glenn Kiljan | 2439 | Weesp | 2:25:26 Finish |
204 | Frank van de Gender | 2448 | Weesp | 2:25:46 Finish |
205 | Richard Verburg | 2453 | Weesp | 2:25:52 Finish |
206 | Lia Reijnders | 2223 | Hilversum | 2:25:57 Finish |
207 | Frank Barens | 2049 | Bussum | 2:25:59 Finish |
208 | Klaas Scheffer | 2067 | Almere | 2:26:10 Finish |
209 | Janke Locht | 1605 | Weesp | 2:26:41 Finish |
210 | Martin Strube | 2075 | Hamburg | 2:26:48 Finish |
211 | Jan van der Manden | 2427 | Weesp | 2:26:48 Finish |
212 | Robrecht Stoekenbroek | 2007 | Amsterdam | 2:27:16 Finish |
213 | Jasper Versteeg | 1475 | Weesp | 2:27:17 Finish |
214 | Erik van de Heisteeg | 2452 | Weesp | 2:27:24 Finish |
215 | Jordy Samson | 2410 | Weesp | 2:27:26 Finish |
216 | Sander Kerkhof | 2060 | Kortenhoef | 2:27:38 Finish |
217 | Fimme van der Brug | 1446 | Weesp | 2:27:59 Finish |
218 | Frank Warnars | 1108 | Eexterveen | 2:28:01 Finish |
219 | Marije van Oostveen | 1601 | Weesp | 2:28:03 Finish |
220 | Niek Slegt | 2465 | Weesp | 2:28:32 Finish |
221 | Albert Hingstman | 2089 | Amsterdam | 2:28:52 Finish |
222 | Jan Cees Visser | 1024 | Almere | 2:28:54 Finish |
223 | Eelco Olde | 2405 | Weesp | 2:28:56 Finish |
224 | Patrick van Brakel | 2043 | Naarden | 2:29:04 Finish |
225 | Caroline Dorr | 2228 | Amsterdam | 2:29:05 Finish |
226 | Bernd Loffler | 2408 | Weesp | 2:29:10 Finish |
227 | Dick de Vries | 2100 | Amsterdam | 2:29:36 Finish |
228 | Leo Timmermans | 2440 | Weesp | 2:29:39 Finish |
229 | Arend-jan Bruins | 2097 | Amsterdam | 2:29:40 Finish |
230 | Manfred Postma | 2030 | Kranenburg-zyfflich | 2:29:43 Finish |
231 | Pim Beenken | 2419 | Weesp | 2:29:45 Finish |
232 | Marco Regter | 2054 | Amsterdam | 2:29:49 Finish |
233 | Wouter Koning | 2080 | Amsterdam | 2:30:14 Finish |
234 | Hans Lekkerkerker | 1487 | Weesp | 2:30:16 Finish |
235 | John de Hollander | 2033 | Nederhorst Den Berg | 2:30:19 Finish |
236 | Mike Tan | 1054 | Zeist | 2:30:20 Finish |
237 | Annet Veldhuisen | 2612 | Weesp | 2:30:22 Finish |
238 | Gea Doef Vd Weert | 2613 | Weesp | 2:30:30 Finish |
239 | Anthoinette Wallenburg | 1201 | Huizen | 2:30:39 Finish |
240 | Joyce Gijzen | 2619 | Weesp | 2:30:52 Finish |
241 | Stefan Singstra | 1484 | Weesp | 2:30:57 Finish |
242 | Jordy Snoeij | 1489 | Weesp | 2:31:03 Finish |
243 | Jeroen Schinkel | 1092 | Utrecht | 2:31:04 Finish |
244 | Boris de Groot | 2042 | Huizen | 2:31:08 Finish |
245 | Didi te Gussinklo Ohmann | 2206 | Amsterdam | 2:31:16 Finish |
246 | Marc Cortie | 2094 | Amsterdam | 2:31:17 Finish |
247 | Kenneth Dirkzwager | 2005 | Huizen | 2:31:44 Finish |
248 | Michiel Balk | 2099 | Muiden | 2:32:12 Finish |
249 | Daan van de Gender | 2475 | Weesp | 2:32:22 Finish |
250 | Duco Letter | 2434 | Weesp | 2:33:16 Finish |
251 | Pieter Reemers | 2008 | Ouderkerk Aan De Amstel | 2:33:40 Finish |
252 | Margot Tijnagel | 1603 | Weesp | 2:33:48 Finish |
253 | Wim Gerrits | 2472 | Weesp | 2:33:49 Finish |
254 | Hans Van Solt | 2032 | Huizen | 2:34:00 Finish |
255 | Nico Vendelbos | 2016 | Naarden | 2:34:00 Finish |
256 | Arnold de Kort | 2045 | Vleuten | 2:34:12 Finish |
257 | Angelique Rietveld | 2617 | Weesp | 2:34:35 Finish |
258 | Rogier Wilms | 2055 | Bussum | 2:35:17 Finish |
259 | Bryan Jansen | 2014 | Amsterdam | 2:35:38 Finish |
260 | Marianne Klijnstra | 2606 | Weesp | 2:36:20 Finish |
261 | Patrick van Rietschoten | 2482 | Weesp | 2:36:28 Finish |
262 | Machiel van Oostveen | 2027 | Amsterdam | 2:36:39 Finish |
263 | Koen Koolstra | 2025 | Utrecht | 2:36:46 Finish |
264 | Bas van der Hoek | 2068 | Amsterdam | 2:36:59 Finish |
265 | Robin Duijn | 1461 | Weesp | 2:37:21 Finish |
266 | Andre Verheul | 2462 | Weesp | 2:37:50 Finish |
267 | Rob Wessel | 2473 | Weesp | 2:37:53 Finish |
268 | Bert Wilms | 2457 | Weesp | 2:38:31 Finish |
269 | Anke van den Bergh | 2603 | Weesp | 2:38:54 Finish |
270 | Maarten Groenewegen | 2017 | Hilversum | 2:39:00 Finish |
271 | Mark van Loon | 2053 | Nigtevecht | 2:39:12 Finish |
272 | Marloes Wessel | 2210 | Amsterdam | 2:39:29 Finish |
273 | Astrid Hendriks | 2225 | Naarden | 2:39:56 Finish |
274 | Magda Kesteloo | 2616 | Weesp | 2:40:36 Finish |
275 | Hans Bosman | 2018 | Nigtevecht | 2:41:09 Finish |
276 | Barry Rats | 2433 | Weesp | 2:41:41 Finish |
277 | Ruud Kaitjily | 2063 | Ankeveen | 2:41:44 Finish |
278 | Yvonne Schippers | 2601 | Weesp | 2:41:50 Finish |
279 | Peter Warta | 2028 | Nigtevecht | 2:42:08 Finish |
280 | Bart Hazenberg | 2461 | Weesp | 2:42:31 Finish |
281 | Marieke Gerdes | 2620 | Weesp | 2:42:32 Finish |
282 | Jos van Amerom | 2422 | Weesp | 2:43:06 Finish |
283 | Martin Westerveld | 2104 | Zutphen | 2:43:35 Finish |
284 | Helene Hart-bakker | 2622 | Weesp | 2:43:37 Finish |
285 | Bert Vries | 2404 | Weesp | 2:43:40 Finish |
286 | Louisette den Boer | 2611 | Weesp | 2:43:56 Finish |
287 | Jan de Weerdt | 2088 | Bussum | 2:44:16 Finish |
288 | Simone Schipper | 2215 | Muiden | 2:44:22 Finish |
289 | Willem van Lindenberg | 2090 | Nigtevecht | 2:44:27 Finish |
290 | Wilco van der Geest | 2057 | Bussum | 2:44:47 Finish |
291 | Rob Mooijman | 1452 | Weesp | 2:44:48 Finish |
292 | Ellen Kok | 2609 | Weesp | 2:45:37 Finish |
293 | Jesper Van Rossum | 2441 | Weesp | 2:45:43 Finish |
294 | Derwin Doornbos | 2481 | Weesp | 2:45:52 Finish |
295 | Rianne de Wildt | 2602 | Weesp | 2:45:53 Finish |
296 | Roy Smeekes | 2416 | Weesp | 2:46:50 Finish |
297 | Pier Ehlhardt | 2038 | Amsterdam | 2:47:22 Finish |
298 | Hennie Toonen | 2402 | Weesp | 2:48:54 Finish |
299 | Frans Nettekoven | 2084 | Amsterdam | 2:49:23 Finish |
300 | Mary Langerak | 2202 | Hilversum | 2:49:36 Finish |
301 | Alex van Schaik | 2021 | Amsterdam Zuidoost | 2:51:06 Finish |
302 | Tessa den Hartog | 1202 | Wageningen | 2:51:26 Finish |
303 | Karel Gijzen | 2478 | Weesp | 2:51:44 Finish |
304 | Michiel Schaap | 2098 | Vlissingen | 2:52:00 Finish |
305 | Guus Verweij | 2468 | Weesp | 2:52:33 Finish |
306 | Nadine Kalff-veldhuizen | 2227 | Naarden | 2:52:45 Finish |
307 | Theo den Haan | 2001 | Muiden | 2:53:17 Finish |
308 | Valerie Stam | 2608 | Weesp | 2:54:25 Finish |
309 | Robbert-jan Bolte | 2407 | Weesp | 2:54:54 Finish |
310 | Tjebbe Harte | 2455 | Weesp | 2:55:31 Finish |
311 | Adriaan Risseeuw | 2011 | Diemen | 2:57:10 Finish |
312 | Jeroen Kamminga | 2409 | Weesp | 2:57:13 Finish |
313 | Rene Keet | 2082 | Overveen | 2:58:40 Finish |
314 | Jan Scholten | 2469 | Weesp | 3:02:57 Finish |
315 | Hawre Rahimi | 2412 | Weesp | 3:03:52 Finish |
316 | Esther Putter | 2208 | Nigtevecht | 3:15:46 Finish |
317 | Mariska Winter | 1204 | Enschede | 3:31:05 Finish |
318 | Wouter van der Ploeg | 2081 | Amsterdam | 2:08:25 (2e dt) |
319 | Lambert Morsink | 2414 | Weesp | 2:10:53 (2e dt) |
320 | Geline Kottier | 2222 | Diemen | 2:13:07 (1e dt) |
Bas Aalst | 1431 | Weesp | (1e dt) | |
Andries Bosma | 1447 | Weesp | (1e dt) | |
Rob Berbers | 2040 | Bussum | (1e dt) | |
Werner Kroes | 2436 | Weesp | (1e dt) | |
Maarten Keet | 2050 | Overveen | (1e dt) | |
Vincent Maurice | 2085 | Amsterdam | (1e dt) |