Afbeelding
Foto:

Kwark lekker zelf op

Algemeen

Op dinsdag krijgen Extra abonnees alvast een sneak preview van de wekelijkse column. Deze week navigeert Harm van de Kuil door de dieetvoorschriften van zijn fit-programma.

Ja. Weespersluis. Het weiland vol fitmams. Fitdaddy’s. Fitbots. Niet normaal hoeveel mensen er vroeg in de ochtend op weg zijn naar een sportschool, fitness, boxing, spinning, zwemmen. Of ze lopen een rondje hard, of ze fietsen. Weespersluis is gewoon akelig actief in sport. Nadeel is wel dat iedereen hier erg op elkaar begint te lijken. Allemaal strakke, uniforme lichamen. En die lichamen eten natuurlijk allemaal hetzelfde. 

In mijn eerdergenoemde 100 Dagen Fit-Programma leer ik nu ook wanneer ik koolhydraten mag eten. In welke combinaties en hoeveel tijd er tussen het ene en het volgende eetmoment moet zitten. Dat betekent dus gericht boodschappen doen. Nou ja.