
Buurtbewoners Oudaenstraat maken zich zorgen over veiligheid kinderen
Buurt & WijkEen groep bezorgde buurtbewoners heeft herhaaldelijk hun zorgen geuit over de verkeersveiligheid van de Oudaenstraat in Weespersluis bij zowel de gemeente als de GEM, de ontwikkelaars van Weespersluis.
Vorig jaar hebben ze hun standpunt kracht bijgezet met een petitie, ondertekend door 90 buurtbewoners, om aan te tonen dat de huidige situatie ernstig onveilig is. Ondanks hun inspanningen laat de GEM herhaaldelijk weten dat “het openbare gebied is ontworpen, getest en ontwikkeld volgens de voorschriften.”
Realiteit
De bewoners betogen echter dat wat ooit op papier is bedacht simpelweg niet overeenkomt met de realiteit, zoals blijkt uit anderhalf jaar ervaring. Dit ontslaat de autoriteiten niet van hun verantwoordelijkheid, zo stellen zij. Brochures die de verkoop van woningen in hun buurt promootten, beloofden een kindvriendelijke omgeving. Tot nu toe is er echter weinig actie ondernomen om deze belofte waar te maken afgezien van..