Afbeelding
Foto: Vechtloop

Steun de Vechtloop en krijg een verrassingstas vol leuke cadeaus

De Vechtloop is al meer dan veertig jaar een begrip in Weesp en ver daarbuiten. Elk jaar komen honderden deelnemers aan de start voor een sportieve dag vol gezelligheid. Maar de organisatie van het evenement wordt ieder jaar een stukje duurder. Om de Vechtloop te steunen, kun je dit jaar een geweldige goodiebag vol cadeaus kopen tijdens de Vechtloop.

Waar de Vechtloop zich normaal gesproken inzet voor een goed doel, heeft de organisatie dit jaar een bijzondere keuze gemaakt. Dit jaar is de Vechtloop zelf het goede doel. Dat klinkt misschien een beetje gek, maar het is hard nodig.

ADVERTENTIE

Steeds duurder

De kosten voor het organiseren van een evenement als de Vechtloop blijven stijgen. Denk aan vergunningen, EHBO, verkeersmaatregelen, voorzieningen langs het parcours en allerlei andere praktische zaken die nodig zijn om alles veilig en goed te laten verlopen.

Tegelijkertijd wil de Vechtloop het inschrijfgeld voor deelnemers zo laag mogelijk houden, zodat iedereen mee kan blijven doen.

Daarom vraagt het bestuur van de Vechtloop de deelnemers en supporters dit jaar om een beetje extra steun. Tijdens het inschrijven kunnen deelnemers ervoor kiezen om een vrijwillige bijdrage te doneren aan de Vechtloop. Iedere bijdrage, groot of klein, helpt om ook in de toekomst een mooi evenement neer te zetten.

Verrassingstas

Daarnaast is er nog een leuke actie. Op de dag van de Vechtloop vind je op het startfinishterrein een kraampje met verrassings­tasjes. Voor slechts 10 euro – en natuurlijk mag je altijd meer geven – koop je een goed gevulde tas vol leuke verrassingen van Weesper bedrijven en organisaties, waaronder PeZZi PaZZi, DA Drogisterij Weesp, Het Fietshuys, Arigato, Amaryllis Huidverzorging, Boon Cadeau, Enter Media en meer. Een mooie manier om lokale ondernemers te ontdekken en tegelijkertijd de Vechtloop te steunen.

Wat er precies in de tasjes zit, is nog geheim. Een verrassing moet tenslotte een verrassing blijven. Maar één item kunnen we alvast verklappen: iedere tas bevat een officieel Vechtloop T-shirt. En alsof dat nog niet genoeg is, krijg je de verrassingen mee naar huis in een stoere Vechtloop-totebag.

Er zijn slechts 50 tasjes, dus wees op tijd als je zo’n toffe tas wilt bemachtigen. RUN, don’t walk! Zo zorgen we er samen voor dat de Vechtloop ook de komende jaren honderden deelnemers een fantastische dag kan bezorgen.