In café De Heksenketel zat de sfeer er goed in.
In café De Heksenketel zat de sfeer er goed in. Foto: Aangeleverd

Volle cafés in Weesp bij gelijkspel Oranje tegen Japan: 2-2

WK

WEESP - De Weesper cafés zaten zondagavond goed vol toen het Nederlands elftal in de openingswedstrijd van het WK op 2-2 gelijkspeelde tegen Japan. Oranje liet punten liggen, maar de oranjesfeer in de stad was er niet minder om.

Na een doelpuntloze eerste helft bracht aanvoerder Virgil van Dijk Nederland kort na rust op voorsprong. Japan kwam via Keito Nakamura echter snel langszij. Vervolgens leek Oranje alsnog op weg naar de overwinning toen Crysencio Summerville met een fraaie treffer voor 2-1 zorgde.

ADVERTENTIE

Japan gaf zich niet gewonnen en maakte vlak voor tijd alsnog gelijk. Daichi Kamada werkte een hoekschop binnen en bepaalde daarmee de eindstand op 2-2.

Door het gelijkspel pakten beide landen één punt in Groep F, waarin ook Zweden en Tunesië uitkomen. De volgende groepswedstrijd voor Oranje staat op 20 juni op het programma tegen Zweden, gevolgd door Tunesië op 26 juni.

Deel de Weesper oranjesfeer

Hoe beleven Weesp en Driemond dit WK? De mooiste, leukste of gekste oranjefoto’s zijn welkom op redactie@weespernieuws.nl, of het nu gaat om een versierde straat, een volle kroeg of een gezellige voetbalfeest thuis.

Bij FC Weesp is het nog wat rustiger tijdens de WK-wedstrijden. (Foto: Aangeleverd)