
Drie Provinciëntocht 2023 bij TFC Weesp
SportWEESP - Toerfietsclub (TFC) Weesp heeft een geschiedenis met het organiseren van toertochten samen met andere toerfietsclubs. Zondag 13 augustus is dan ook de ‘Drie Provinciëntocht’.
In samenwerking met wielervereniging Avanti uit Alphen aan de Rijn worden 4 routes uitgezet; 40/60/90 km vanuit de beide clubhuizen (dus rond Alphen en Weesp) en 130 km naar elkaars clubhuis en terug. De 130 km is de optelsom van de kortere afstanden die in elkaar overlopen. Het is een prachtige tocht waarbij de provincies Noord-Holland, Utrecht en Zuid-Holland aan worden gedaan.
Tot aan de coronaperiode is deze tocht georganiseerd. Daarna stopte het, maar in 2022 is besloten om deze toertocht weer in ere te herstellen.
TFC Weesp verwelkomt graag de fietsers op zaterdag en zondag, koffie en appeltaart staan klaar! Voor zowel externe toertochtrijders als leden van TFC Weesp is dit een mooie gelegenheid om op zaterdag of zondag, of beide dagen mee te doen.
Inschrijven kan hier.
Gegevens toertocht per dag:
Meer informatie vind je op de website van TFC Weesp












