
Na jaren leegstand eindelijk weer horecazaak op Hoogstraat 25
BedrijvenWEESP – Voor een pand aan de Hoogstraat in Weesp is een aanvraag ingediend voor een horecavergunning. Het gaat om een lunchroom onder de naam DeliMarkt, op nummer 25.
Het pand, waarin voorheen eetcafé de Walrus, en daarvoor café de Natte Krant waren gevestigd, stond na een grondige verbouwing langere tijd leeg.
De ondernemer wil, volgens de vergunningaanvraag, het bedrijf exploiteren als zogenoemde dagzaak waar bezoekers eten en drinken kunnen kopen en ter plaatse kunnen nuttigen. De zaak mag dagelijks open zijn vanaf 07.00 uur, met sluitingstijden tot 01.00 uur van zondag tot en met donderdag en tot 03.00 uur in het weekend.
Bij de lunchroom hoort ook een terras. Daarvoor gelden beperkte openingstijden. Of de naam DeliMarkt blijft, is de vraag. Het is ook de naam van een supermarktformule, een combiwinkel van Hema én Albert Heijn.














