Tijdens een vaartocht van vier uur je natuurfotografie leren verbeteren.
Tijdens een vaartocht van vier uur je natuurfotografie leren verbeteren. Foto's: Gerrit Ockers

Natuurmonumenten start fotografieworkshop op het Naardermeer

Kunst & Cultuur

REGIO - Natuurmonumenten organiseert zaterdag 12 juli voor het eerst een fotografieworkshop op het Naardermeer. Deelnemers leren tijdens een vaartocht van vier uur hun natuurfotografie te verbeteren.

De workshop combineert theorie en praktijk. Na een theoretisch deel binnen varen deelnemers drie uur door het natuurgebied. Ervaren vaargidsen en natuurfotografen begeleiden de groep en blijven beschikbaar voor vragen.

ADVERTENTIE

Techniek en compositie

De workshop richt zich op fotografen die hun techniek willen verbeteren. Deelnemers leren over sluitertijd, diafragma en compositie. Na afloop kunnen zij twee foto’s laten beoordelen door een vaargids.

Tekst gaat verder na de afbeelding.

<p>Mus.</p>
Mus.

Voor deelname is een camera nodig waarvan sluitertijd, diafragma en iso-waarde handmatig in te stellen zijn. Er zijn nog enkele plekken beschikbaar.

De workshop vindt plaats op zaterdag 12 juli van 13.00 tot 17.00 uur. Vertrekpunt is Stadzigt Naardermeer aan de Meerkade 2 in Naarden. Aanmelden kan via de website van Natuurmonumenten. De kosten bedragen 65 euro, leden betalen 45,50 euro.

<p>Zwaan.</p>
Zwaan.

Afbeelding

Mis niks, lees alles!

Wil je ons steunen en al onze artikelen lezen?
Kies hier je abonnement.

Uit de krant