Schilderijen op een expositie van de KGW.
Schilderijen op een expositie van de KGW. Foto: WeesperNieuws

Kreatieve Groep Weesp houdt try-outavonden voor nieuwe schilders

Kunst & Cultuur

WEESP - De Kreatieve Groep Weesp (KGW) organiseert drie try-outavonden voor mensen die interesse hebben in schilderlessen. De eerste vindt plaats op 9 maart van 19.30 tot 21.30 uur in het Fort op de Ossenmarkt.

Tijdens de workshops kunnen deelnemers kennismaken met schilderen, collage en compositie. Zowel beginners als gevorderde schilders zijn welkom.

ADVERTENTIE

Drie try-outavonden gepland

De try-outavonden zijn op 9 maart, 13 april en 11 mei. Alle workshops vinden plaats van 19.30 tot 21.30 uur in de middenzaal van het Fort.

Deelnemers kunnen ervaren hoe de reguliere lessen verlopen en ontdekken of lidmaatschap iets voor hen is.

Praktische informatie

Deelnemers kunnen werken aan een eigen kunstwerk of zich laten inspireren door voorbeelden. Begeleider Babette Keijzer helpt bij de workshops.

De kosten bedragen 20 euro per avond. Materiaal is aanwezig, maar deelnemers mogen ook eigen spullen meenemen.

Aanmelden en meer informatie via de website van de Kreatieve Groep Weesp.

Afbeelding

Mis niks, lees alles!

Wil je ons steunen en al onze artikelen lezen?
Kies hier je abonnement.

Uit de krant