
Kinderspeurtocht in Weespersluis
Natuur & MilieuWEESP - Weespersluis organiseert de educatieve activiteit ‘Speuren in ’t Breedland’ op woensdag 4 september. Deze middag is speciaal geschikt voor kinderen in de basisschoolleeftijd.
Tijdens het evenement krijgen de deelnemers een speurplaat waarmee ze op zoek gaan naar verschillende dieren en planten in het natuurgebied ’t Breedland. Om de jonge speurders te assisteren, is er een ecoloog van GEM Bloemendalerpolder aanwezig. Deze expert helpt niet alleen bij het speuren, maar ook bij het herkennen van de diverse flora en fauna.
Deelname aan het evenement is mogelijk in twee tijdslots van een uur in de middag en vereist de aanwezigheid van een ouder, verzorger of begeleider per kind. Het is belangrijk dat alle deelnemers respect tonen voor de natuur in het gebied.
Ouders en verzorgers kunnen hun kinderen hier aanmelden door de QR-code te scannen die bij de activiteit hoort. Let op, deelname aan de speurtocht is op eigen risico.















