
Leerlingen organiseren diner voor Alzheimerpatiënten
MaatschappelijkWEESP - Leerlingen van klas 3mb van het Vechtstede College organiseren eind november een speciaal diner voor bewoners met Alzheimer van bejaardentehuis Vivium in Weesp. Het diner is bedoeld als gezellig uitje voor de ouderen.
De scholieren willen met hun initiatief meer voor Weesp doen en tegelijkertijd aandacht vragen voor de ziekte Alzheimer. “In het bejaardentehuis zien wij dagelijks de impact van deze slopende aandoening niet alleen op de mensen die eraan lijden, maar ook op hun families en verzorgers”, schrijven de leerlingen.
Sponsoren maken diner mogelijk
Het diner kan plaatsvinden dankzij de steun van lokale sponsoren. “Dankzij uw steun hebben wij een onvergetelijk diner kunnen organiseren voor een groep ouderen met Alzheimer”, aldus de leerlingen.
De klas benadrukt het belang van bewustwording rond Alzheimer. “Het is belangrijk dat wij als gemeenschap in Weesp bewust blijven van de uitdagingen die Alzheimer met zich meebrengt, en dat we blijven investeren in kennis, ondersteuning en menselijkheid.”















