Afbeelding
Foto: WeesperNieuws

Man opgepakt voor fietsendiefstallen station Weesp

Politie & Justitie

WEESP – De politie heeft in Weesp een man aangehouden die wordt verdacht van meerdere fietsendiefstallen bij station Weesp. Volgens politieteam Amsterdam-Amstelland Oost was de verdachte al enige tijd in beeld. Hij zou verantwoordelijk zijn voor het wegnemen van fietsen en fietsonderdelen bij het station.

De recherche onderzocht camerabeelden en probeerde onder meer een lokfiets in te zetten om de dader op te sporen. Uiteindelijk wist de politie de identiteit van de verdachte vast te stellen, maar bleef onduidelijk waar hij verbleef.

ADVERTENTIE

Afgelopen week kwam daar verandering in. Een rechercheur in uniform zag de verdachte toevallig lopen bij het station. Toen hij werd aangesproken, ging de man er vandoor, maar na een korte achtervolging te voet konden agenten hem aanhouden.

Bij de fouillering vonden de agenten een mes, een wapenstok en pepperspray. De verdachte is aangehouden voor overtreding van de Wet Wapens en Munitie en wordt daarnaast gehoord over zeker zeven fietsendiefstallen. “Scherp gezien van onze collega”, aldus de politie. “Weesp is hierdoor een stuk veiliger geworden.”

Afbeelding

Mis niks, lees alles!

Wil je ons steunen en al onze artikelen lezen?
Kies hier je abonnement.

Uit de krant