Een confettiregen daalt neer op de spelers van FC Weesp om de titel te vieren.
Een confettiregen daalt neer op de spelers van FC Weesp om de titel te vieren. Foto: WeesperNieuws

Voetbalvereniging FC Weesp viert titelfeest

Sport

WEESP - FC Weesp zette zaterdag 9 mei de bloemetjes buiten vanwege het behaalde kampioenschap in de vijfde klasse. Na een dik verdiende 7-0 zege op FC Amsterdam werd het kampioensteam gehuldigd met medailles en een kampioensschaal, uitgereikt door een vertegenwoordiger van de KNVB.

De titel is ruimschoots verdiend. Met nog één wedstrijd te gaan bedraagt de voorsprong op nummer twee, ‘t Gooi, zeven punten.

ADVERTENTIE

Nadat FC Weesp besloot om van zondag- naar zaterdagvoetbal over te stappen, degradeerde het eerste elftal drie keer en belandde zo in de vijfde klasse, de laagste klasse die er is. De onlangs behaalde titel is de eerste stap in het herstel van het verloren terrein. Dat is vandaag gevierd met een kampioensfeest.

FC Failliet/Finesse

FC Failliet/Finesse is de andere vijfdeklasser uit Weesp. Na een stroef begin rijgt de nieuwe vereniging, waarvan de wedstrijden via sociale media te volgen zijn, de zeges aaneen en staat momenteel vijfde.
Op zaterdag 16 mei speelt de club de laatste wedstrijd van het seizoen, thuis tegen FC Weesp. Een vierde eindplek is nog haalbaar.

Geinburgia

Geinburgia uit Driemond, de derde club uit stadsgebied Weesp, draait een kleurloos seizoen en staat momenteel tiende. De hoogst haalbare plaats is de achtste.

<p>De kampioenen in de vijfde klasse.</p>
De kampioenen in de vijfde klasse. (Foto: WeesperNieuws)

Afbeelding

Mis niks, lees alles!

Wil je ons steunen en al onze artikelen lezen?
Kies hier je abonnement.

Uit de krant

Tekstadvertenties