Unikidz wil FitKidz-label verder uitbouwen bij MHC Weesp.
Unikidz wil FitKidz-label verder uitbouwen bij MHC Weesp. Foto: UniKidz

Unikidz opent nieuwe BSO-locatie voor oudere kinderen

Bedrijven

WEESP - Kinderopvangorganisatie Unikidz opent op 25 augustus een nieuwe buitenschoolse opvang in Weesp. De locatie Vechtoever komt op het terrein van MHC Weesp aan de ‘s-Gravelandseweg en is speciaal bedoeld voor kinderen van 8 jaar en ouder.

De nieuwe locatie op het hockeycomplex biedt extra ruimte voor sport- en spelactiviteiten. Unikidz wil hier haar FitKidz-label verder uitbouwen met meer mogelijkheden om binnen en buiten te bewegen, ontdekken en ontspannen.

ADVERTENTIE

Vechtoever wordt beschikbaar voor alle kinderen van 8 jaar en ouder die nu gebruikmaken van BSO Fort. Deze kinderen komen van De Brede School Weesperrijk en basisschool De Nieuwe Jozef. Later kijkt Unikidz of er ruimte is voor 7-jarigen van de wachtlijst.

Begeleide fietstocht naar locatie

De kinderen fietsen onder begeleiding van pedagogisch medewerkers van school naar de nieuwe locatie. Vechtoever is geopend op maandag, dinsdag en donderdag. Op woensdag en vrijdag gaan de kinderen naar locatie Fort of Blom.

Naast Vechtoever opent Unikidz ook een nieuwe BSO-locatie aan de Blomstraat in Weesp. Deze is bedoeld voor kinderen onder 8 jaar van basisschool De Nieuwe Jozef, omdat hun nieuwe schooltijden niet meer aansluiten op de opvangtijden op locatie Fort.

Extra plekken

Door de verhuizingen ontstaan er extra kindplekken. Ouders op de wachtlijst krijgen bericht of er ruimte is voor hun kind. Ouders van kinderen die overgaan naar Vechtoever worden persoonlijk benaderd en ontvangen nieuwe contracten.

Unikidz heeft nu drie locaties in Weesp: Fort, Blom en Vechtoever. In totaal heeft de organisatie, die in 2010 werd opgericht, 27 vestigingen.

Afbeelding

Mis niks, lees alles!

Wil je ons steunen en al onze artikelen lezen?
Kies hier je abonnement.

Uit de krant