
Ukelele op de Vecht en optredens door de stad tijdens Weesp Gastvrij
EvenementenWEESP - Tijdens Weesp Gastvrij op zaterdag 28 juni opent Muziekschool Weesp letterlijk en figuurlijk de deuren voor iedereen met muzikale interesse. Op het programma staan gratis workshops en verrassende optredens voor jong en oud. Van een drijvend ukelele-avontuur tot aan theater en popmuziek in het fort en het stadhuis.
Vaar mee met de ukelele-workshop
Een van de meest opvallende activiteiten dit jaar is de ukeleleworkshop op het water. Aan boord van ‘De Vuurlinie’ leer je in 45 minuten de basis van het ukelelespel. Je hoeft geen ervaring te hebben. Iedereen vanaf 7 jaar met een zwemdiploma mag meedoen. Aan het einde speel je samen een bekend lied. De opstap is aan de VVV-steiger op de Hoogstraat. Er zijn drie workshops: om 12.00, 13.00 en 14.00 uur. De instrumenten worden verzorgd en deelname is gratis.
Aanmelden is wel verplicht en kan via: marco@degooischemuziekschool.nl
Bij slecht weer vindt de workshop plaats in Fort Ossenmarkt, Ossenmarkt 44.
Optredens op diverse locaties
Naast de workshops laat Muziekschool Weesp op verschillende plekken in de stad horen wat haar leerlingen in huis hebben:
12.00 uur: Fort Ossenmarkt: de theaterleerlingen van de afdeling Musical & Theater openen de dag met een eigen productie vol zang, toneel en dans onder leiding van Pieter van Boort.
Vanaf 13.15 uur: Fort Ossenmarkt: jonge popbands betreden het podium. Zij laten horen wat het betekent om écht samen muziek te maken.
Stadhuis, Nieuwstraat 41
- 12.15 – 13.00 uur: pianoleerlingen van Leon Kuijpers
- 14.00 – 14.45 uur: pianoleerlingen van Hanneke Huibers
- 15.00 – 15.45 uur: viool- en pianoleerlingen van Karina Goei en Sander de Haan
- 14.30 – 15.15 uur – Theetuin Noot, Ossenmarkt 34: Kids Popkoor Weesp zorgt voor vrolijke energie met bekende popliedjes onder leiding van Andrew Waterman. Meeswingen mag!
Toegang tot alle activiteiten is gratis.












