
Dubbelprogramma Robin Bleeker en Bas van der Meulen in Weesp
Kunst & CultuurWEESP - Cabaretiers Robin Bleeker en Bas van der Meulen staan op zaterdag 30 mei samen op het podium van theater City of Wesopa. Zij doen dit in het kader van Dubbelop, een reeks dubbelprogramma’s waarbij nieuw cabaret- en kleinkunsttalent de kans krijgt om samen een avond te vullen.
Dubbelop brengt twee acts samen in één avond: verfrissend, vernieuwend, soms intiem, soms expressief, maar altijd een ontdekking. Naast Weesp zijn er ook voorstellingen in theater De Liefde in Haarlem (28 mei) en theater Mascini in Amsterdam (27 mei).
Robin Bleeker brengt talig cabaret waarin het lied centraal staat. Met zorgvuldig geschreven teksten, veelal uitgevoerd op piano, staat hij in de traditie van Drs. P, Ivo de Wijs en Kees Torn. Van 2019 tot 2022 was hij stadsdichter van Deventer en in 2022 verscheen zijn dichtbundel ‘Wat zo veelbelovend begon’. In 2026 verschijnt zijn debuutalbum ‘De hoop nabij’.
Bas van der Meulen (1991) maakt humor op het podium én op papier. Hij is een van de schrijvers achter het satirische platform De Speld en geeft workshops en cursussen op het gebied van humor.
De voorstelling in Weesp op zaterdag 30 mei begint om 20.30 uur.








