Kinderen in Oekraïne leven nu al bijna drie jaar in een verschrikkelijke situatie van oorlog en geweld.
Kinderen in Oekraïne leven nu al bijna drie jaar in een verschrikkelijke situatie van oorlog en geweld. Foto: Kerk in Actie

Help kinderen in Oekraïne de oorlog door

Maatschappelijk

WEESP - Kerk in Actie houdt haar landelijke huis-aan-huiscollecte van 18 tot en met 23 november. Met de opbrengst helpen ze kinderen in Oekraïne de oorlog door. 

Om de collecte tot een succes te maken, zijn veel collectanten nodig. Kerk in Actie organiseert de collecte voor de vijfde keer. De afgelopen jaren was de landelijke collecteweek een groot succes. Het doel van de collecte is hulp aan kinderen in Oekraïne. Zij leven nu al bijna drie jaar in een verschrikkelijke situatie van oorlog en geweld. Kerk in Actie helpt hen deze tijd zo goed mogelijk door te komen. Met voedsel, tijdelijk onderdak in kerkelijke hulpcentra en psyschosociale hulp om trauma’s te voorkomen of te beperken.

ADVERTENTIE

Collectecoördinator Henny van Emmerik organiseert de collecte in Weesp en Nigtevecht. Wil jij kinderen in Oekraïne ook helpen? Meld je dan aan als collectant. Mail naar hjjvanemm@gmail.com.
Je kunt je ook opgeven bij het landelijke collecteteam van Kerk in Actie door te bellen naar 030 - 880 1701, een e-mail te sturen aan collecte@kerkinactie.nl of via de website

Kerk in Actie is het diaconale programma van de Protestantse Kerk in Nederland. De organisatie zet zich wereldwijd in tegen armoede en onrecht. De projecten van Kerk in Actie richten zich op mensen die slachtoffer zijn van rampen en conflicten, mensen die niet in vrijheid kunnen geloven en mensen die leven in armoede. Een belangrijk deel van het werk van Kerk in Actie richt zich op kinderen die in de knel zitten door oorlog, armoede of uitbuiting. Kijk ook op kerkinactie.nl.

Afbeelding

Mis niks, lees alles!

Wil je ons steunen en al onze artikelen lezen?
Kies hier je abonnement.

Uit de krant