
PlusBus brengt 23 ouderen samen voor mosselavond bij café restaurant Aaltje
MaatschappelijkWEESP – De PlusBus bracht dinsdagavond zeven minder mobiele senioren naar café restaurant Aaltje voor een gezamenlijke mosselavond. Daar sloten zij aan bij zestien anderen die op eigen gelegenheid naar het restaurant waren gekomen.
Tijdens de avond genoten de deelnemers van mosselen met salades, sausjes, patat en een drankje. Volgens de organisatie zorgden de gastvrijheid van Aaltje en de bediening voor een geslaagde avond. "Niks was te veel."
Na afloop stond nog een rondrit door Weespersluis op het programma, maar daar zagen de meeste deelnemers vanaf. Zij wilden op tijd thuis zijn om naar ‘B&B Vol Liefde’ te kijken.
Het uitstapje vond plaats op dinsdag 18 augustus van 17.00 tot 20.30 uur. De PlusBus organiseerde de avond en verzorgde het vervoer voor deelnemers die minder mobiel zijn.















