
Lions Club Gooise Meren geeft kankerpatiënten onbezorgde dag op het water
Zorg & GezondheidWEESP - Lions Club Gooise Meren heeft zaterdag 5 juli samen met Stichting Vaarkracht ruim 60 kankerpatiënten een dagje uitwaaien op de Vecht aangeboden. Het was de zevende editie van deze jaarlijkse vaardag.
De dag begon bij watersportvereniging WSV De Vecht in Weesp met koffie en slagroomsoesjes. Daarna gingen de deelnemers aan boord van het Waterhuis La Vie van Vaarkracht, De Vuurlinie en zeven andere boten van Lions-leden en leden van WSV De Vecht.
Ontsnappen aan de werkelijkheid
"Het leven met kanker is zwaar, zeker ook voor de naaste familie. Op z’n tijd moet je er even uitbreken, ontsnappen aan de werkelijkheid, nieuwe energie opdoen", aldus de organisatie. "Even een moment geen kankerpatiënt zijn."
Tijdens de vaartocht kregen de deelnemers een lunch aan boord geserveerd. De dag werd afgesloten met een borrel op de haven.
Steun van lokale ondernemers
Het evenement werd mede mogelijk gemaakt door Team Flex van WSV De Vecht, Pronk Juweel, Bakkerij Abbekerk en Slagerij Van Donk.
Stichting Vaarkracht organiseert door het hele land vaartochten voor kankerpatiënten. Lions Club Gooise Meren werkt al zeven jaar samen met de stichting voor deze jaarlijkse vaardag.















