Startlijst Kindertriatlon 2015
AlgemeenWEESP - Rondom de Vest gaat zondagochtend rond elf uur de Kindertriatlon van start. Meer kinderen dan ooit doen mee.
Publiek is van harte welkom om te komen kijken en de jonge triatleten aan te moedigen.
Hierbij de startlijst:
Jongens 7-10
1 Bart Pronk (Weesp)
2 Luca Dooper (Weesp)
3 Zef Zunnebeld (Weesp)
4 Cas Mühl (Weesp)
5 Joran van Barneveld (Weesp)
6 Tjibbe Nyqvist (Weesp)
7 Jonas Bakker (Weesp)
8 Wietse Putter Nigtevecht
9 Marten de Haan (Weesp)
10 Gijs van der Voort (Weesp)
11 Dayo Mur (Weesp)
12 Hugo van Oene (Santpoort Noord)
13 Wessel Bolte (Weesp)
14 Jurre Verkerk (Weesp)
15 Mats Verkerk (Weesp)
16 Jan van Dijk (Muiden)
17 Ivo van Dijk (Muiden)
18 Tristan Winkel (Weesp)
19 Melle Koenderink (Weesp)
20 Noud Koenderink (Weesp)
21 Miller van Kreel (Muiden)
22 Djaylani van der Plaat (Waddinxveen)
23 Tijl de Geus (Vlijmen)
24 Abel van Capel (Weesp)
25 Borre van den Beukel (Weesp)
26 Jasper Bosma (Weesp)
27 Tijn Bruinsma (Nederhorst den Berg)
28 Eros Vasilache (Weesp)
29 Jordi Engele (Weesp)
30 Nout Montanus (Weesp)
31 Jasper Morsink (Weesp)
32 Gianni Timmermans (Weesp)
33 Lars van Engen Loenersloot
34 Senna Plasschaert (Almere)
35 Tygo Desmet (Weesp)
36 Merijn Wijnants (Weesp)
37 Jorrit Sluyk (Weesp)
38 Magnus Hazenberg (Weesp)
39 Rick Dijkhuizen (Zeist)
40 Marnix van den Bosch (Weesp)
41 Thomas Larooij (Muiden)
42 Pepijn Pos (Weesp)
43 Naut Bordewijk (Weesp)
44 Tycho den Hoedt (Weesp)
45 Simon Vellekoop (Weesp)
Jongens 11-15
55 Bryan Scholte (Weesp)
56 Yasin Ayar (Weesp)
57 Cas den Haan (Weesp)
58 Justin ten Brink (Weesp)
59 Rick Nagel (Weesp)
60 Joep van der Voort (Weesp)
61 Tom Looijen (Bussum)
62 Max Locht (Weesp)
63 Ole Kroes Driemond
64 Hugo van de Griend (Weesp)
65 Milan Veldt (Weesp)
66 Brad Pronk (Weesp)
67 Merlijn Pronk (Weesp)
68 Ischa Versteeg (Weesp)
69 Ismael Haddou (Weesp)
70 Danny Brown Zwolle
71 Martijn Pos (Weesp)
72 Ischa van Capel (Weesp)
73 David Groot (Weesp)
74 Frank Groot (Weesp)
75 Alex van Buttingha Wichers (Bussum)
76 Pieter Delfos (Weesp)
77 Ethan Fleming (Weesp)
78 Koen Seinen (Bussum)
79 Guus Seinen (Bussum)
80 Maël Plasschaert Almere
81 Julien Luursema Nigtevecht
82 Roderik Hazenberg (Weesp)
83 Sam Faas (Kortenhoef)
84 Salvador Swaans (Amsterdam)
85 Micha Varkevisser (Weesp)
86 Stan Wenneker (Nederhorst den Berg)
Meisjes 7-10
1 Noa Dooper (Weesp)
2 Lieve Seinen (Bussum)
3 Esmee Marijnissen (Weesp)
4 Anna Steenpoorte (Loenen aan de Vecht)
5 Lindsey Bleijenberg (Weesp)
6 Luuke Siegenthaler (Weesp)
7 Maud de Jong (Weesp)
8 Josephine Rats (Weesp)
9 Sophie Rats (Weesp)
10 Aniek van Barneveld (Weesp)
11 Anne Dijkhuizen (Weesp)
12 Evelien Antonis (Weesp)
13 Flor Bogaard (Weesp)
14 Emmee Bogaard (Weesp)
15 Isa Bonn (Weesp)
16 Amelie van der Velden (Weesp)
17 Ymke de Haan (Weesp)
18 Lisa Bozelie (Weesp)
19 Rosalie Schouten (Weesp)
20 Feline Kroes Driemond
21 Jara Hulsenboom (Weesp)
22 Tara de Rooij (Weesp)
23 Kira Val (Weesp)
24 Jasmijn de Geus (Weesp)
25 Hasse de Geus Vlijmen
26 Gaby Kansil (Weesp)
27 Alicia Giacomini (Weesp)
28 Havana Swaans (Amsterdam)
29 Zoë Decowski (Weesp)
30 Jasmine J. Fleming (Weesp)
31 Madelein vd Toorn (Muiden)
32 Louise Zierleyn (Weesp)
33 Leah Israel (Weesp)
34 Lily Steenpoorte (Loenen aan de Vecht)
35 Sylke Sikkema (Weesp)
36 Maren Besselink (Weesp)
37 Silke Driessen (Amsterdam)
38 Mette Lakeman (Amsterdam)
39 Stella Hin (Muiden)
Meisjes 11-15
55 Demi Scholte (Weesp)
56 Havva Cincil (Weesp)
57 Willemijn Wijnants (Weesp)
58 Fleur Dijkhuizen (Weesp)
59 Luna Radojevic Almere
60 Julie Langham (Weesp)
61 Arwen de Vries (Weesp)
62 Sanne-Meis Schouten (Weesp)
63 Jasmijn Soet (Weesp)
64 Mila Jonkvorst (Weesp)
65 Julia van (Muiden) (Weesp)
66 Iris Winkel (Weesp)
67 Madelief vd Reek (Weesp)
68 Jolie Delfos (Weesp)
69 Anna Hin (Muiden)
70 Roos vd Toorn (Muiden)
71 Sophia Zierleyn (Weesp)
72 Maren Steenvoorden ((Kortenhoef))
73 Jenthe Sikkema (Weesp)
74 Anna Morsink (Weesp)
75 Iris Seinen (Weesp)
76 Smilla Steenpoorte (Loenen aan de Vecht)
77 Nica Desmet (Weesp)
78 Lieve de Wispelaere (Loenen aan de Vecht)
79 Yara de Waard (Weesp)