
Nog maar weinig animo voor Burgernet
AlgemeenWEESP - Van alle gemeenten in de regio heeft Weesp relatief de minste aanmeldingen voor Burgernet. Op dit moment staan er nog maar 335 Weespers geregistreerd.
Dat is maar 1.9% van de bevolking. Vanaf 5% kan met Burgernet pas substantieel resultaat worden geboekt. Ook buurgemeente Muiden blijft achter. Daar is 2,5% van de bevolking aangemeld.
Burgernet is het nieuwe samenwerkingsverband van gemeente, burgers en politie ter verbetering van de veiligheid in de woon- en werkomgeving. De dienst is 1 januari van start gegaan. Volgens de politie is het opvallend dat van de 1.084 Weespers die gebuik maakten van de sms-alert van de politie (de voorloper van Burgernet) er maar 283 zijn overgestapt op Burgernet.
Weespers worden dan ook opgeroepen zich aan te melden. Dat kan via www.burgernet.nl